Background adbanner
calendar

Ponedeljak 18. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OTROVAO SE BIVŠI RIJALITI UČESNIK! Filip Đukić prolazi KROZ PAKAO, oglasio se i otkrio kako se OSEĆA Srpski piloti gasili vatru iznad svetinja! Oglasili se nakon što je kiša konačno ugasila požare u Crnoj Gori Železnički saobraćaj na deonici Preševo-državna granica u prekidu zbog požara OVO JE PRAVO IME MILETA KITIĆA! Decenijama je na estradi, a mnogi ne znaju šta mu piše u ličnoj karti Svi bruje o izazovnom stajlingu Ane Ivanović! Posle razvoda odlučila da pokaže sa čime raspolaže! (FOTO) Zabeležen trenutak začetka života! PRIZOR JE NEVEROVATAN Suzana Mančić stavila tačku na važno životno poglavlje! Spakovala kofere pa se hitno vratila u Srbiju! DARKO GLIŠIĆ NAPUŠTA BOLNICU! Vučić se oglasio, pa objavio sliku sa njim! UŽAS U TOPOLI: Ubijen muškarac na Gulašijadi, zločinu prethodila tuča EVO KOJE SU ULICE PROHODNE! Stanje u prestonici TONI BIJELIĆ SE NAKON RAZVODA SUOČAVA SA OZBILJNIM PROBLEMOM?! Ona je otkrila sve tajne bivšeg muža Dragane Mirković! Đoković zadržao sedmo mesto na ATP listi, Siner i dalje prvi „ONA JE DESET PUTA ZRELIJA OD MENE…“ Terza iskreno o pomirenju sa Milicom – ćerka Barbara ih je ponovo povezala! Na ovim graničnim prelazima KOLAPS! AMSS uputio apel svim vozačima GORI BRAČ, VETAR OTEŽAVA GAŠENJE! 46 vatrogasaca u borbi sa vatrenom stihijom! ONA MU JE NAJVEĆA PODRŠKA! Ova misteriozna lepotica je supruga Alekse Avramovića, o njoj se zna SAMO JEDNO

Marija Kulić otvorila dušu o Miljaninom odrastanju, pa se dotakla odnosa koji ne može da preboli: „Plaćala je Zoline dugove, uzimala je iz detetovih usta i davala njemu…“

Objavio: RHT
13/06/2023 9:20 PM

Marija Kulić, majka rijaliti učesnice Miljane Kulić, govorila je o svojoj ćerki i istakla je da nije napravila grešku u njenom vaspitanju.

Foto: Printscreen Instagram

Marija priznaje da se sada, dok odgaja unuka Željka, pridržava istih principa kao kada je odgajala Miljanu.

– Bez obzira na to što je ona prvo dete, nisam bila blaga prema njoj, odnosno, ista sam prema sve tri i sada prema Željku. Trudim se da radim sve isto. Prosto, deca kao deca su drugačija. Isti roditelji, ista sredina, isto vaspitanje, ali deca drugačija. I dan-danas, a tako je bilo i kada je bila mala, najviše pažnje zahtevala je Miljana i zbog toga sam i najviše vremena bila posvećena njoj. Tijana i Ana mi kažu da od nje one ne stižu na red, da preteruje. Siniša je bio blaži u odgoju dece od mene. Prema Miljani je bio mnogo popustljiviji, često je znao da mi kaže: „Pusti je, nije kriva, nije znala“… Bila je vrlo umiljata, non-stop sa mnom svugde. Nigde nije htela bez mene. Naravno da sam nju više mazila i pazila jer se nije odvajala od mene. Ne mislim da smo je razmazili, ona se mazila sama. Druge dve su videle da je to jednostavno tako i one su samostalnije i otresitije – rekla je Marija, koja se priseća Miljaninih školskih dana, koji su bili primereni.

Foto: Printscreen YouTube

– Miljana je kao devojčica bila vrlo radoznala, poslušna i pričljiva. Nije se mnogo igrala lutkama jer su je više zanimali ženski poslovi. Kao mala je bila veoma nestašna, ali umiljata, te se izvuče svaki put kad nešto zabrlja. Stalno mi je pomagala u sređivanju kuće, bila je posebno vredna. Volela je da uči i imala je sve petice u osnovnim školama. Zbog loše socijalizacije menjala je više škola, ali i u srednjoj je imala sve petice. Upisala je tada ogledno odeljenje, službenik osiguranja – otkriva Marija za Republiku.

Foto: Printscreen YT

Marija i dalje negoduje zbog veze između Miljane i Lazara Čolića Zole.

– Miljana je vratila sve Zoline dugove, istina je da se kockala s njim, vratila je čak i kredite koje su dizali on i njegova majka. Apsolutno ga je pomagala finansijski, opremala ga je ful garderobom i obućom za rijaliti, ostavljala mu je novac za proslavu rođendana. Duša me boli kad se setim. Ona ima sina i, umesto da svom detetu daje, on je mali, sad mu ništa ne fali, ali da čuva novac za neke crne dane, to dete nema oca, umesto da čuva za njega, maltene uzima iz njegovih usta i daje Zoli – rekla je Marija.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Alo.rs)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner