MAJA MARIJANA GRCALA U SUZAMA: “Uplašila sam se! Znala sam da ćeš da me ras*omadaš!”
MAJA MARIJANA GRCALA U SUZAMA: “Uplašila sam se! Znala sam da ćeš da me ras*omadaš!”
Pevačica Maja Marijana, bila je gošća u emisiji “Pretres” Stefana Usiljanina gde je pred širokim auditorijumom ispričala svoju životnu priču.

Maja je u emisiji progovorila o smrti svoga oca, te na trenutak počela da grca u suzama:
MAJA MARIJANA GRCALA U SUZAMA
– Nažalost 2025 godine tvoj otac izgubio borbu za život -rekao je Stefan.
Maja je počela da plače i nije mogla da suzdrži emocije.
-Užas. Ja sam se tu uplašila jako znala sam da ćemo svi mi da svi mi jednog dana odlazimo ali nisam želela da to bude i moj tata. Onako baš se mučio zato nisam htela da dođem kod tebe u emisiju jesam znala da ćeš me na sitne delove da me raskomadaš -rekla je Maja.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / N.Š.