subota, 17. jan 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: Legendarna Ljiljana Stjepanović zbog uloge zlobnice NIJE SMELA DA IZAĐE NA ULICU: „Vikali su mi, skote“!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » Legendarna Ljiljana Stjepanović zbog uloge zlobnice NIJE SMELA DA IZAĐE NA ULICU: “Vikali su mi, skote”!
NOVOSHOWBIZVESTI

Legendarna Ljiljana Stjepanović zbog uloge zlobnice NIJE SMELA DA IZAĐE NA ULICU: „Vikali su mi, skote“!

20.12.2023 | 16:30
NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Glumica Ljiljana Stjepanović ostvarila je niz zapaženih uloga u svojoj karijeri, kako na malim ekranima tako i u pozorištu. Neke uloge donele su Ljiljani na početku veliku slavu, ali i velike neprijatnosti.

foto: youtube/printscreen

U kultnoj seriji „Bolji život“ tumačila je ulogu Eleonore Maljković, saradnice Božidara Soldatovića Jataganca, zbog koje je ova serija bila još zanimljivija.

– Igrala sam jednu arogantnu, jaku ženu, nadmenu, bezobraznu i direktniju nego što bi trebalo. Bila sam začuđena koliko sam je verno odigrala. Mora da te arogancije ima pomalo u meni, iako se nadam da je nema. Dešavalo mi se da u ulogama prepoznam neku svoju privatnu reakciju, pa se uplašim. Bez obzira na to što je ta uloga bila negativna, donela mi je ogromno iskustvo za dalji rad – rekla je jednom prilikom Ljiljana i dodala da je zato na ulici doživljavala razne neprijatnosti.

foto: youtube/printscreen

Zbog dobacivanja ljudi koji su Ljiljanu Stjepanović poistovećivali sa Spečenom, nije želela da izlazi iz kuće.

– Svašta su mi dobacivali prolaznici, naročito muškarci, žene su me volele. Vikali bi: „Skote, imam ja jednog takvog skota kod kuće“. Bilo mi je veoma neprijatno – rekla je Ljiljana.

Proslavljena glumica ostvarila je zapaženu ulogu u seriji „Srećni ljudi“, gde je tumačila Ozrenku Soldatović, a svojevremeno je progovorila zašto je dobijala uloge zloća.

foto: youtube/printscreen

– U to vreme su mi uvek davali opasnice da igram, pa moje unuke kažu: „Joj, bre, bako“. Skoro su mi ponovo dali ulogu neke zle majke, pa im kažem: „Ljudi, da li stvarno tako delujem?“, a oni kažu da je to zbog mog glasa – ispričala je kroz smeh Ljiljana.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs

OZNAKE:glumicahypetv.rsljiljana stjepanovićUloge
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava JELENA KARLEUŠA šokirala izjavom: „Moja deca su skromna, žele neke pucketave bombone i glupe i jeftine stvari“
Sledeća objava Jelena Karleuša: „Nisam morala deki da sedim u krilu kako bih dobila šta želim!“ (VIDEO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„POLOMILA SAM VILICU, NE MOGU DA PRIČAM“ Dijana Diline doživela stravičnu nezgodu, isplivale prve fotografije (FOTO)

DEFINITIVNO JE KRAJ! Anđela i Gastoz raskinuli – Đuričićeva novim oglašavanjem otkrila da je došlo do KRAHA VEZE

Sutra se obeležava zimski Krstovdan: Ovi običaji donose sreću i štite od nevolja tokom cele godine

UBICI ČARLIJA KIRKA PRETI SMRTNA KAZNA! U zatvoru čeka suđenje, ubio Trampovog saradnika pred 3000 ljudi

Gastoz ima novu devojku?! Isplivale fotke iz noćnog provoda: Sve puca od strasti, pali i strastveni poljupci (FOTO)

RONALDOVA ĆERKA KIDA KAKO PEVA! Georgina je krišom snimila, glas male Alane OPČINIO CEO SVET (VIDEO)

Ne propustite

BURNA EMOTIVNA PROŠLOST EDITE ARADINOVIĆ! Bivši dečko uhapšen, bacala cveće u publiku, posvećena tetovaža…

SHOWBIZ VESTI

Sad i zvanično: Ukinuta suspenzija Partizanu

SPORT VESTI

VESNA ZMIJANAC I HYPE PRODUKCIJA PRIPREMAJU SPEKTAKL U BEOGRADSKOJ ARENI! Noć koja će se PAMTITI I PREPRIČAVATI – 14.05.2026. GODINE!

SHOWBIZ VESTI

TERZINE STRAVIČNE OPTUŽBE NA RAČUN VELIČKOVIĆEVE: „Milicu više ne može ni Bog da opere“

Rijaliti VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?