sreda, 17. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • Naslovna
  • VESTI
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » KONZULAT IM DAJE 5.000 FRANAKA MESEČNO ZA STAN: Evo kako će ga novopečeni bračni par Šaulić urediti!
NEWSNOVOSHOWBIZVESTI

KONZULAT IM DAJE 5.000 FRANAKA MESEČNO ZA STAN: Evo kako će ga novopečeni bračni par Šaulić urediti!

28.09.2022
NEWS NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Sin pokojnog pevača Šabana Šaulića, Mihajlo Šaulić, prošlog vikenda se oženio izabranicom Marinom Velimirović.

Foto: ATAIMAGES

Kao što se već pisalo, on je donedavno, kako su otkrili izvori iz Švajcarske, stanovao u hotelu koji je u blizini konzulata. Kako se datum venčanja približio, Mihajlo je tada otkazao smeštaj i iznajmio stan u kojem će živeti sa trudnom suprugom.

Novopečeni mladenci žele da urede stan po svom ukusu, pa su se stoga odlučili za nenamešten stan.

-Mihajlo i Marina nisu hteli da iznajme uređen stan. Oni će zajedničkim snagama sve urediti po svom ukusu. Sad im predstoji potraga za nameštajem i svim ostalim detaljima oko uređenja prostora gde će živeti u narednom periodu. Konzulat će mesečno za njihov stan da izdvoji do 5.000 franaka. Njih dvoje sledeće nedelje putuju za Cirih. Trenutno su još u Beogradu – priča izvor za Kurir, pa dodaje:

Pročitajte jos
“OVO JE MOŽDA POSLEDNJE ZBOGOM”: Baka Prase se ponovo oglasio nakon što mu je UGAŠEN youtube kanal! “KUPUJE MI TANGICE I TERA ME DA SE OBLAČIM SEKSI” Maja Marinković o odnosu sa Takijem, odgovor šokirao sve!

-Svoj posao oko privatnog vrtića na Banovom brdu, čija je vlasnica, prepustila je svojoj rođenoj sestri. Logično, u nju ima najviše poverenja i uopšte se ne brine da će sve funkcionisati u najboljem redu, kao što je to bio slučaj – završava izvor.

Podsetimo, Mihajlo Šaulić bavi se veoma odgovornim poslom. On je generalni konzul Srbije u Cirihu i već izvesno vreme živi na relaciji Švajcarska-Beograd.

Njegova supruga Marina, koja je na venčanju uzela prezime Šaulić, rođena je na Ubu i odmalena je važila za pravu lepoticu. Ona je odrasla u prosečnoj porodici, a za privatni vrtić, čija je vlasnica, izborila se sama svojim radom.

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=QtPrTXPAcqE&t=5s&ab_channel=HYPETV
OZNAKE:brakMarina VelimirovićMihajlo Šaulićstan
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava RAZOTKRIVENA TAJNA MAJE I MARKA: Ivan Marinković javno izneo sve, svima popadale vilice od šoka!
Sledeća objava ŠOK POTEZ VIKI MITROVIĆ: Nakon abortusa i raskida pomirila se sa njim (FOTO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
WhatsAppFollow

Najnovije

NOVAJLIJAMA BOD NA PREMIJERI: Pafos bez igrača rastužio Pirej, Bode Prag

NOVAJLIJAMA BOD NA PREMIJERI: Pafos bez igrača rastužio Pirej, Bode Prag

IVAN VEĆ BIO INTIMAN SA 20 GODINA MLAĐOM CIMERKOM?! Ona se izlanula, pa se setila majke: „Plašim se!“

Foto:Hype tv/Yt:Zadruga official Miljana Kulić Marija Kulić

MARIJA KULIĆ U RIJALITIJU?! Ovo niko nije očekivao – Miljana se držala za glavu kada je čula ove reči!

ĆERKA NATAŠE BEKVALAC NAPUSTILA DOM! Pevačica u suzama, oglasila se emotivnim rečima (FOTO)

NOVA UČESNICA RIJALITIJA OJADILA VIŠE BUTIKA, DUŽNA OGROMAN NOVAC?! Ušla unutra da ne bi platila dugove – dokazi isplivali javno!

MAJA I LUKA TAJNO ZAJEDNO?! Raskrinkali ih učesnici, Marinkovićeva PROPALA U ZEMLJU

Ne propustite

SHOWBIZ

UNUK ŠABANA ŠAULIĆA DANAS SLAVI ROĐENDAN! Luka je bio najveći DEDIN PONOS, uvek ga je podržavao u njegovoj PROFESIJI

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

POZNATI PEVAČ RADIO KAO ČISTAČ TOALETA! Jedan susret mu je TOTALNO PROMENIO ŽIVOT

Vreme čitanja 2 min.
CRNA HRONIKAVESTI

HAOS NA NOVOM BEOGRADU! Uhapšena žena-makro, evo koga je izabrala za žrtvu

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

„NEKAD MI JE PREKO GLAVE ŠTO SAM SAMA!“ Ekskluzivno! Katarina Živković odgovorila na glasine da je otac njenog sina OŽENJEN! (VIDEO)

Vreme čitanja 2 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?