KONTEJNER TERORISTI NIŠTA NISU RAZUMELI – Aleksandar Vučić nikada neće bežati!
KONTEJNER TERORISTI NIŠTA NISU RAZUMELI – Aleksandar Vučić nikada neće bežati!

Ana Brnabić odgovorila blokaderima porukom da se Aleksandar Vučić neće skrivati niti bežati, jer iza njega stoje konkretni rezultati – od auto-puteva do EXPO 2027.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je odgovorila blokaderima i njihovim pretnjama, poručivši da predsednik Aleksandar Vučić „nema razloga da se skriva“ i da svaki dan pokazuje hrabrost i odgovornost prema državi i narodu.
– Moram još jednom da poručim i blokaderima i svim ostalim kontejner-teroristima i mrziteljima: ništa niste shvatili o Aleksandru Vučiću. On se neće skrivati, nikada, ni u kakve rupe, niti će bežati bilo gde. I nema zašto – istakla je Brnabić.
Dodala je da predsednik ne bi imao od čega da beži, jer iza sebe ima konkretne rezultate.
– Da beži zato što je izgradio najviše kilometara auto-puteva i brzih saobraćajnica u istoriji Srbije? Zato što je uspeo da snizi nezaposlenost sa preko 26 na samo 8 procenata? Zato što smo otvorili više od 500.000 radnih mesta?
KONTEJNER TERORISTI NIŠTA NISU RAZUMELI – Aleksandar Vučić nikada neće bežati!
– Da se krije jer je Srbija postala lider u inovacijama i naprednim tehnologijama? Jer smo izgradili pet naučno-tehnoloških parkova, jer su penzije više nego duplirane? – pitala je predsednica parlamenta, ironično.
Brnabić je posebno istakla i uspeh Srbije u dobijanju domaćinstva za EXPO 2027, napominjući da je predsednik Vučić pokazao međunarodni kredibilitet.
– Srbija je pobedila Ameriku i Španiju i postala domaćin EXPO izložbe 2027. godine. I to uz podršku Izraela, koji je tada glasao za nas. I sad bi Vučić trebalo da se krije zbog svega toga? – rekla je Brnabić.
Na kraju je poručila da predsednik Vučić neće uzmicati pred pretnjama i uvredama.
– Aleksandar Vučić će nastaviti da svakoga dana pokazuje svoju hrabrost. A one kukavice koje mu prete – njima na čast. I onima koji ih podržavaju, zaključila je Ana Brnabić.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / Alo / M.K.