Background adbanner
calendar

Sreda 16. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
UČESNICA RIJALITIJA PROMENILA LIČNI OPIS! U rijaliti ušla kao jedna osoba, a danas je niko ne bi prepoznao (FOTO) CIFRA JE ŠOKANTNA! Evo kom kolegi je Dragana Mirković prodala svoju vilu, procurili strogo čuvani detalji! INTIMNA FOTKA ĐEDOVIĆA I FRANA PUJASA! Zagrljeni, pljušte poljupci, raskrinkani potpuno! PORAZ ZVEZDE MENJA SVE! Imamo NOVI TERMIN večitog derbija! Evo kada se igra! KOJE TRI NAMIRNICE UBIJAJU ŽELJU ZA SLATKIŠIMA? PRIJAVLJENO MNOGO DOBRIH PEVAČA! HYPE ZVEZDE NADMAŠILE SVA OČEKIVANJA: Oglasio se Saša Mirković: A evo i spiska gradova za SLEDEĆE AUDICIJE POMIRILI SE ALEKSANDRA I FILIP! Očekuje ih veliko slavlje, Car se oglasio i potvrdio srećne vesti! ŽENE ROĐENE U OVA 4 ZNAKA SU NAJVATRENIJE U KREVETU: Na muškarce deluju kao afrodizijak BOGATSTVO ANE I BASTIJANA! Kuće, jahta i imanje vredni nekoliko miliona evra! ZVEZDINO SAMOUBISTVO SA PENALA: Nema ni treće sreće u produžetku – Bajern ide dalje MAJKA DRAGANE STOJANČEVIĆ ZAVRŠILA NA LEKOVIMA! Nakon ozvaničenja veze sa Matorom cela porodica doživela fras: “Ili Jovana ili MI!” ANA IVANOVIĆ NE NOSI BURMU?! Pojavio se šok dokaz nakon glasina da se razvodi od Sebastijana! “SVAKA TREĆA ŽENA U BEOGRADU JE UDAVAČA” Mirka Vasiljević ŠOKIRALA izjavom, pa se dotakla roditeljstva: “Sve je došlo u pravom trenutku…” LUDILO U LIGI ŠAMPIONA! Ne pomaže ni HET-TRIK Girasija! PSŽ i Barsa u POLUFINALU! OVO JE SIN POKOJNOG EKREMA JEVRIĆA! Žene su odlepile za njim, opasan je frajer, živi u Americi i radi ozbiljan posao (FOTO) PRVI PUT U JAVNOSTI NAKON SAZNANJA O VEZI SA GUDELJOM! Evo kako je Ema Radujko reagovala na pitanje o dečku

“Katarina je zvala Marinu, ja ništa nisam znao”: Darko Lazić otkriva neočekivane detalje o odnosu između bivše verenice i sadašnje supruge

Objavio: RHT
21/05/2023 10:00 AM

Pevač Darko Lazić iz braka sa suprugom Anom Sević ima ćerku Lorenu, dok je sa bivšom verenicom Marinom Gagić dobio sina Alekseja.

Foto: Printscreen Instagram

Ipak, nakon mnogo ljubavnih nedaća, Darko je pronašao sreću pored svoje supruge Katarine, koja je zapravo bila njegova prva devojka.

Pored muzike, Darko i Katarina su zajedno osnovali brend odeće. Za potrebe promocije brenda, na promotivnim slikama su zajedno pozirali Darkova bivša verenica Marina, njihov sin Aleksej, Darko i njegova trenutna supruga Katarina. Ova situacija izazvala je veliku pažnju javnosti.

Darko Lazić je za “Blic” progovorio o svojim porodičnim odnosima, ali i nedavnoj operaciji zatezanja kože koju je imao.

– Krećem da radim punom parom. Treba odraditi promociju albuma. Teško sam podneo operaciju. Bio sam vezan za krevet. Jedva sam izdržao. Konce skidam posle vikenda i nadam se da će sve biti kako treba. Bio sam uplašen, ali nekako mene uvek Bog čuva. Kaća mi je mnogo pomagala. Morala je sve da radi, još uvek se oslanjam na nju.

– Navikao sam na Katarinu, kada ona nije pored mene uhvati me neka nervoza. Mi se svađamo u kuhinji. Meša mi se, kada kuvam. A ja ne volim da perem sudove i da izbacujem smeće. Na novom albumu će biti 8 novih pesama. Prezadovoljan sam komentarima ljudi na pesme koje su već izašle.

Pevač je potom progovorio o svom novom brendu odeće.

– Moj brend je trebalo da se zove širimo ljubav, pošto smo uradili slike sa Kaćom i mojom bivšom verenicom Marinom. Njih dve su u dobrim odnosima. Marina ima svog dečka, ali mi imamo dete i to će nas uvek vezivati. Prosto nema ljutnje. Kaćina je bila ideja – rekao je Darko, a onda se na njegovu priču nadovezala Katarina:

– Moja ideja je bila. Ja sam zvala Marinu, Darko nije znao ništa o tome. Drago mi je da je Aleksej učestvovao u kampanji, on je presladak, a Marina je prelepa, pa zašto da je ne pozovem.

– Voleo bih da Aleksej bude pevač. Za sada ne pokazuje preterani talenat, ali kapiram da će imati sluha. Lorena jako lepo peva, mnogo je talentovana, videćemo. Ja sam jako strog otac, možda i prestrog. Polazim od sebe. Moji nisu bili strogi, pa sam pravio gluposti. Ne volim neposlušnu decu, kad moram 100 puta nešto da im kažem – rekao je Darko Lazić.

Katarina je ispričala kako su je deca njenog muža odlično prihvatila:

-Deca su me super prihvatila. Ja sam tu zato što sam Darkova žena. Ja ih volim, mnogo su mi slatki, sa njima provodim dosta vremena, ali zašto bih ih kačila na mreže, ne bih da imam medijsku pažnju zbog njegove dece. To je totalno nepotrebno. Oni me gledaju kao drugaricu.

Darko je onda potvrdio priču supruge:

– Deca kada dođu kod nas spavaju sa Kaćom, ne sa mnom, ja ih poželim oni hoće kod Kaće. Ona im dođe kao neka tetka. Ne mogu da kažem da se kajem za svoje postupke, ne mogu da promenim ništa u životu. Bolje što sam ranije neke stvari prošao nego sad da prolazim. Ipak, ne bih voleo da moja deca ponove moje greške, zato sam strog – istakao je folker za “Blic”.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Blic.rs)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner