
U najnovijem izdanju emisije „Male stvari“ otvaraju se važna pitanja koja se tiču ekonomskog osnaživanja žena, zdravih životnih navika i izazova savremenog tržišta rada.
Emisija donosi praktične savete o pregovaranju za bolju poziciju na poslu, pokretanju preduzetničkih ideja i jačanju samopouzdanja. Takođe, ukazuje na to koje tkanine mogu biti štetne po zdravlje i zašto se modna industrija ubraja među najveće zagađivače na svetu.
View this post on Instagram
– Mi sebe pretpostavljam i kroz garderobu, naravno, i kroz ponašanje i komunikaciju. Ali to je neki poslovni kodeks, koji se zna šta je. Da je to na vama pristojno, opeglano, čisto jer vi na neki način time šaljete prvu poruku sebe – rekla je Tanja Luković, pravnica i trener komunkacije u emisiji „Male stvari“.
Hypetv.rs/M.K.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!