Background adbanner
calendar

Utorak 18. Mart, 2025

OD SUTRA NOVE IZMENE U GRADSKOM PREVOZU! Dve linije se ukidaju, jedna će biti pojačana

Objavio: RHT
17/03/2025 10:11 PM

OD SUTRA NOVE IZMENE U GRADSKOM PREVOZU! Dve linije se ukidaju, jedna će biti pojačana

Foto: TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ

Od sutra, 18. marta, pa sve do 27. marta dolazi do promene rada trolejbuskih linija gradskog prevoza.

Zbog isključenja struje na Trgu republike i izvođenja radova na montaži nove i demontaži postojeće kontaktne mreže, pa će trolejbuske linije 28 i 41 privremeno biti ukinute.

OD SUTRA NOVE IZMENE U GRADSKOM PREVOZU! Dve linije se ukidaju, jedna će biti pojačana

Osim toga, uspostavlja se lokalna autobuska linija 22A, koja će saobraćati na relaciji Studentski trg – Trg Slavija.

Trolejbusi sa linije 29 će saobraćati skraćeno, do Trga Slavija i nosiće oznaku 29L. Počtna tačka će ostati okretnica Medaković 3.

U tom periodu dolazi do pojačavanja linije 40.

USKORO HYPE ZVEZDE

Na Hype televiziji uskoro počinje muzičko takmičenje “Hype Zvezde”, koje će okupiti talente iz različitih muzičkih žanrova i pružiti priliku mladim pevačima da se dokažu na velikoj sceni. U ulozi žirija naći će se velika imena domaće scene, Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić, dok su dva člana žirija za sada ostala tajna.

– Megazvezde u žiriju plus dva člana iznenađenja – otkrio je Saša Mirković, vlasnik i direktor Hype televizije i Hype producije, najavljujući spektakl za publiku i takmičare.

Ovo takmičenje obećava da će pomeriti granice u muzičkoj industriji, pružajući talentovanim pojedincima platformu za dokazivanje, a publici nezaboravne muzičke trenutke.

– Jedini festival u kome nema plaćanja i nameštanja. Najbolji neka pobedi! -istakao je Mirković nedavno.

Više na ovom LINKU.

FILM STRAVIČNO ODUŠEVIO SVE

Filmsko ostvarenje koje je 19. novembra prikazano u Sava centru – fasciniralo je prisutnu publiku.

Film “Stravično” govori o životu Peđe Kovača, čiji život u nekoj meri podseća na život Ace Lukasa, koji je to veče održao koncert u istoj dvorani. Lukas ni ovog puta nije krio oduševljenje ni glavnim glumcem, Mladenom Soviljem.

“Sjajan je film. Mladen je odglumio fenomalno, drugi deo je još upečatljiviji. Malo se hvalim, ali ima nekoliko pesama za koje mislim da će ostati za istoriju. Nisam došao ni na jedan dan snimanja”, izjavio je Aca.

Podsetimo, prvi deo trilogije “Kafana na Balkanu” nosi naziv “Pokidan” i postigao je veliki uspeh.

HypeTv.rs / M.K.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner