nedelja, 28. dec 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: IZGUBILA STARATELJSTVO NAD SINOM, ZBOG BIVŠEG PEVAČICA PROLAZILA KROZ PAKAO
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » IZGUBILA STARATELJSTVO NAD SINOM, ZBOG BIVŠEG PEVAČICA PROLAZILA KROZ PAKAO
NOVOSHOWBIZVESTI

IZGUBILA STARATELJSTVO NAD SINOM, ZBOG BIVŠEG PEVAČICA PROLAZILA KROZ PAKAO

23.06.2023 | 23:30
NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 5 min.
Podeli

Pevačica Selma Bajrami i dalje vodi pravnu bitku sa bivšim suprugom

Foto: Printscreen youtube

Pevačica Selma Bajrami, poznata po hit pesmama „Ostrvo tuge“ i „Kakvo telo Selma ima“, svojevremeno je otkrila da više godina vodi pravnu bitku sa bivšim suprugom. Selma je ispričala da je dobila starateljstvo nad sinom nakon razvoda, a sada i da ga je izgubila kada, zbog korone i lokdauna tokom kojeg nije mogla da nastupa i zarađuje.

„Preživela sam kako fizičku, tako i psihičku torturu i raznorazna poniženja. Teške uvrede je nastavio da koristi i tokom procesa samog razvoda. Najviše me boli što mi se sveti preko sina Darisa. On ima pravo da ga viđa dva puta u mesecu, ali često ume da ga zadrži duže kod sebe i vrati ga trećeg dana“, rekla je Selma ranije i otkrila da je starateljstvo nad sinom Darisom izgubila tokom koronavirusa.

Foto: Printscreen Instagram

„Tada je donesena odluka da moj sin pripadne ocu. Zbog korone sudovi nisu radili kako treba, a uvek je i bilo kašnjenja. Malo ranije sam otkazala punomoć svom advokatu zato što nisam bila u situaciji zbog pandemije da plaćam, jer, kao što znate, mi pevači smo bili ugroženi“, ispričala je Selma nedavno za Kurir i dodala:

„Nisam tada imala novaca, s obzirom na to da sam se sve vreme branila od ovog čoveka koji me napada godinama i koji se služi svim i svačim da mene ocrni kao majku“.

Selma je pre nekoliko godina u jednom intervjuu otkrila i kako je došlo do razvoda.

 „Ubrzo nakon venčanja mislila sam da je sva sreća na mojoj strani, međutim moj suprug i ja smo shvatili da nismo jedan za drugo i odlučili smo se za razvod kako bi naš sin Daris mogao da odrasta u domu bez svađa. Bilo je lakše planirati nego učiniti pa sam ostala sa dvogodišnjim detetom i dva kofera ispred vrata“ ispričala je Selma Bajrami.

Foto: Printscreen Instagram

Selma je u teškim momentima bila potpuno sama, nemački jezik nije dovoljno znala, nije imala ni novca jer nije radila, ali je ubrzo uspela da nađe stan i upisala je kurs. Pokušavala je da ima normalnu komunikaciju sa suprugom, on je odlučio da joj oduzme dete.

„Prošla sam kroz strašnu agoniju. Daris je bio mali ali osetio je da se nešto dešava, nije mu bilo jasno zbog čega više nismo zajedno. On je počeo da se povlači u sebe i da teško govori. Odveli smo ga kod psihologa i na sreću utvrđeno je da je imao barijeru zbog dva jezika na kojima je govorio“.

Pre nekoliko godina Selma je istakla da više nije mogla da podnese razne tužbe i prijave socijalnoj službi od bivšeg muža sa ciljem da joj oduzme dete, pa je rešila da se obrati agenciji za zaštitu žena u Beču.

„Samo hoću da sjaše više s mene. Meni je opet pre neki dan došla socijalna služba na vrata. Non-stop nešto izmišlja, kako ja ostavljam dete, kako ga zapostavljam… Kada sam na nastupu, u sigurnim je rukama, čuva ga moja mama. Prijavila sam se u jednu agenciju za zaštitu žena, jer više ne znam kako od njega da se odbranim, stalno se vučem po sudovima zbog njegovih neosnovanih tužbi, stalno mi šalje socijalne službe, ne mogu više to da trpim. Svašta radi, spletkari, čak sumnjam, mada nisam sto odsto sigurna, da su osobe koje su mene zastupale prenosile informacije suparničkoj strani i sad radim na tome da prikupim sve dokaze. To je stvarno pakao, ali to se ne vidi na meni, ja sam uvek nasmejana i samo guram napred. Tek ću dokazati dušmanima da mogu da se izborim sa svim nedaćama, uspeh im je najveća kazna“, rekla je u svojoj ispovesti za „Scenu“.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

OZNAKE:hypetv.rspevačicaSelma Bajrami
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Nikolina Pišek u zagrljaju moćnika iz senke (FOTO)
Sledeća objava OVA LEPOTICA JE ĆERKA ANE ĆURČIĆ! Zavela je fudbalera Partizana (FOTO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

PREMINUO KNJIŽEVNIK MIODRAG MIJO RAIČEVIĆ

ZAŠTO NEĆE DA NAM PRODAJU NIS? Vučić: Postoje dva razloga, ali neću da kvarim odnose sa jednom silom

VELIKI BROJ GRAĐANA STIGAO DA PODRŽI PREDSEDNIKA ALEKSANDRA VUČIĆA ISPRED SKUPŠTINE SRBIJE

NEMCI DOBILI KONKURENCIJU! Mnogi se „otimaju“ za fudbalera Partizana!

Hepi je prešao na drugu stranu – odavno: Vučić secira medijsku scenu u Srbiji

BOMBA NA MAKARANI! Eraković se vratio u Beograd i obukao opremu Zvezde!

Ne propustite

Vučić: „Ovo će se učiti u knjigama…Tri tehnike koje blokaderi svakodnevno sprovode“

POLITIKA VESTI

SRBIJA I BEOGRAD SE VRAĆAJU U NORMALNU, BLOKADERI NEMAJU SNAGU DA SE SILOM DOČEPAJU VLASTI! Vučić: Za mesec dana verujem da će se skloniti i šatori u parku

POLITIKA VESTI

SUTRA SLAVIMO VELIKOG PROROKA: Njegove reči su opomena za sve hrišćane, a ovu stvar NIKAKO NE SMETE DA ZABORAVITE!

DRUŠTVO VESTI

KOŠARKAŠI PARTIZANA ISKALILI BES! Pukla STOTKA u Pioniru! Gosti PLATILI CEH za poraze u Evroligi!

SPORT VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?