IVICA KARABATIĆ O HOMOSEKSUALNOSTI – Avin otac otkrio da li je IMAO NOVE LJUBAVI nakon majke Ave Karabatić
IVICA KARABATIĆ O HOMOSEKSUALNOSTI – Avin otac otkrio da li je IMAO NOVE LJUBAVI nakon majke Ave Karabatić
Otac poznate starlete Ave Karabić, Ivica Karabatić, je gost u novom izdanju kontroverzne emisije “SHOWBLIZ”, (koja se emituje PETKOM U 22H na televiziji Hype, dok je YT premijera u 21h), autorki i voditeljki Miljane i Nevene Arsić.
Ivica je po prvi put pred kamerama govorio o veoma bolnoj porodičnoj temi, a to je borba protiv alkohola. Kao neko ko je uvek uz Avu vrlo teško mu je pao taj period.
Osim toga, Ivica nikada nije gostovao u emisiji u Srbiji i regionu. Pa je sada ekskluzivno u ShowBLIZ emisiji otkrio njegovo mišljenje na temu da se spekuliše da je homoseksualne opredeljenosti.

“Ne smeta mi! Ja volim da iritiram ljude. Kada god vidim da neko gleda ja namerno.”., rekao je Ivica i nastavio o ljubavima:
“Nikada nisam imao potrebu ni želju da se ponovo ženim posle Avine majke”., rekao je Ivica.
Celu emisiju pogledajte u videu ispod teksta:
Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Hypetv.rs.
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
Hypetv.rs/M.A/N.A
ZVANIČNO SAOPŠTENJE ZA “HYPE ZVEZDE!” Sve je spremno za PRVU AUDICIJU U BANJALUCI!
Na Hype televiziji uskoro počinje muzičko takmičenje “Hype Zvezde” koje će okupiti talente iz različitih muzičkih žanrova i pružiti priliku mladim pevačima da se dokažu na velikoj sceni. Kao što je i najavljeno, u ulozi žirija naći će se velika imena domaće scene, Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić. Dok su dva člana žirija za sada pod velom tajne.

Ono što sve zanima jeste da će prva audicija muzičkog takmičenja “Hype Zvezde” da se održi u ponedeljak 14. aprila 2025. godine u Banjaluci, u multimedijalnoj sali u krugu Čajevca. I to tačno u podne! Ekipa “Hype Zvezde” spremna je i u punom sastavu stiže u Banja Luku kako bi odabrali one najbolje koji će ići dalje u takmičenje.
Kako je dalje najavljeno, sledeća audicija će biti odmah narednog dana 15.04. od 12 časova u Sarajevu u Kino Bosni!
Podsetimo, vlasnik i direktor Hype produkcije i televizije, Saša Mirković, oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu povodom ove radosne vesti sa celokupnim Hype timom!
ZVANIČNO SAOPŠTENJE ZA “HYPE ZVEZDE!”
– Od 15.4. Kao što sam najavio kreću audicije za @hypezvezde. Cela ekipa produkcije vas čeka….. do gledanja! – rekao je Saša Mirković.
Audicija je otvorena za sve uzraste i muzičke žanrove, a cilj takmičenja je da se pronađu i podrže novi izvođači koji će postati nova muzička zvezda Balkana. Učesnici će imati priliku da se predstave stručnom žiriju, koji će ocenjivati njihov vokalni potencijal, scenski nastup i umetnički izraz. Ovo takmičenje obećava da će pomeriti granice u muzičkoj industriji pružajući talentovanim pojedincima platformu za dokazivanje. A publici nezaboravne muzičke trenutke.
– Jedini festival u kome nema plaćanja i nameštanja. Najbolji neka pobedi! – istakao je Mirković nedavno.
Hypetv.rs