U čudu i neverici, sa dosad neviđenim izrazom lica i tonom u glasu – Mirko Ivanić je govorio posle poraza od Porta. Crvena zvezda je imala bod u džepu do 89. minuta, kada je Rodrigo Mora iskoristio trenutak dekoncentracije gostiju i na dodavanje Pepea im raspršio snove.

Prošao je kapiten crveno-belih kroz mnogo teže trenutke za ovih sedam godina na Marakani, ali izgleda da ga je ovaj neuspeh posebno zaboleo. Zvezda se nosila ravnopravno sa Portom, ali neće ostati zapisana kao prva ekipa koja je „otkinula“ portugalskom sastavu prvi bod ove sezone.
– Fizički zahtevna utakmica, kao što će biti svaka. Ne mogu da verujem, imali smo priliku za pobedu, na kraju smo izgubili. Krenuli smo po gol na kraju smo ga naivno primili. Baš šteta – rekao je utučeni Ivanić i dodao:
– Fizička iscrpljenost je normalna. To nije opravdanje. Trebalo je da uzmemo bod koji bi nam mnogo značio.
Izgleda da je svima kroz glavu prolazio Milan iz prošle sezone.
– Pomenuli smo tu utakmicu. Svaki bod je važan, baš smo… Zeznuli na kraju… – izjavio je Mirko Ivanić za TV Arena sport.
Zvezda posle dve runde ima jedan bod u Ligi Evrope, a priliku za popravni u Portugalu imače već za tri nedelje kada gostuje Bragi.
Hypetv.rs/O.J./
GLEDAJTE NAS:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu. Sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.