Ivana Jordan objavila fotografiju sa novim dečkom i izazvala oduševljenje
Pevačica Ivana Jordan obradovala je svoje fanove objavivši sliku sa novim dečkom, što je pokrenulo lavinu komentara podrške i simpatija.

Par je dobio brojne pozitivne reakcije poput „preslatki ste zajedno“ i „najepši par“.
Ivana je 2016. godine okončala svoj petogodišnji brak sa glumcem Dušanom Antonijevićem, s kojim ima sina Vuka. Nakon razvoda, par je održao dobre odnose i uspešno se dogovara u vezi zajedničke brige oko sina. Ivana je u prošlosti istakla važnost mira u duši i kako se život nastavlja uprkos teškim trenucima rastanka.
„Dosta dugo smo Dušan i ja o tome pričali, analizirali i došli do zaključka da treba da se raziđemo, a ostanemo dobri prijatelji kao što smo uvek bili. Ostali smo u dobrim odnosima. Lepo se dogovaramo i sa Vukom uvek organizujemo druženja. Naravno da je stresan i traumatičan rastanak ali prošla sam kroz to dobro. Život ide dalje. Težimo ka miru jer mir u duši je jako bitan„, rekla je svojevremeno pevačica.
Ovako izgleda Ivanin novi dečko:
BONUS VIDEO:
(Hypetv.rs/Mondo.rs)
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.