Background adbanner
calendar

Utorak 15. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BIZARNO! Stefan Korda ismevao Anu Nikolić nakon smrti njenog oca i pevao joj pesme! RASKRINKANI ANĐELA I STEFAN KARIĆ! Đuričićeva nije mogla više da krije, Gastoz u zemlju propao dok je slušao! ŠOK SNIMAK PEVAČICE IZ SVEMIRA! Ceo svet bruji o njoj, evo kako je lebdela u bestežinskom stanju (VIDEO) EVO ŠTA RADI RAŠA DOK JE BEZ GOCE! Pevačicin muž UHVAĆEN NA OVOM MESTU, ŠOK (FOTO) “ONA JE NESTABILNA” Oglasio se bivši dečko Stefani Grujić i otkrio njene mračne tajne! SKANDALČINA! Filip Car UNEO NEDOZVOLJENE SUPSTANCE u Zadrugu PREKO KREME ZA LICE? Maja Marinković SVE VIDELA, pa joj PRODUKCIJA PRETILA? Otkriveni DETALJI KOJI ĆE ŠOKIRATI NACIJU! SENIDAH PRIZNALA DA VOLI I ŽENE! Pevačica nije želela više da krije: “Daj šta daš” FOLKERKI JE MUŽ UZEO ĆERKU, NIJE JOJ DAO RAZVOD, A ONDA JE USLEDIO PREOKRET: Dala sam mu 1.500 maraka! “SIGURAN SAM DA SE STIDI MAME KOJU PUNE KAO PAPRIKU” Asmin Durdžić brutalno opleo po Aneli Ahmić, a evo da li će viđati svoju ćerku! “NAKON 90 DANA ZAKONSKI KAO DA SE NASILJE NIJE NI DESILO” Lejla u D-castu o teroru koji je prošla zbog bivšeg partnera, završila i u Sigurnoj kući (VIDEO) Preminuo LEGENDARNI fudbalski trener! OTIŠLA IZ SRBIJE I RADI KAO ČISTAČICA! Pevačicu svi obožavali, odjednom NESTALA, a evo kako danas izgleda Big Mama! (FOTO) EVO KAKO IZGLEDA ĆERKA ELEKTRE ELIT! Zove je “tata”, a evo šta kaže o njoj (FOTO) TUGA U SVETU SPORTA! Zbog SAOBRAĆAJKE se ubio se u 24. godini! “ALO, LJUT SAM NA TEBE” Era Ojdanić usred emisije napao Ognjena Amidžića i napravio haos, u sve umešana i ova pevačica! “OVOLIKO TALENATA NA JEDNOM MESTU” HYPE ZVEZDE ZAPALILE BANJA LUKU! Prvi dan audicije NADMAŠIO SVA OČEKIVANJA, a evo šta je SUTRA

ISPOVEST TINEJDŽERA KOJI JE PREŽIVEO MASAKR KOD MLADENOVCA “Rekao je da će sve da nas pobije, a mi smo se našalili sa njim”

Objavio: RHT
13/05/2023 11:45 AM

N. M. pogođen je metkom u toj pucnjavi bočno iznad kuka. Pošto je operisan u bolnici u Smederevu, tinejdžer je u sredu pušten na kućno lečenje

Foto: MUP

N. M. (17) iz smederevskog sela Malo Orašje, ranio je U. B. (20) iz obližnje Dubone kada je 4. maja uveče napravio masakr, ubivši osmoro mladih ljudi između 15 i 25 godina, ranivši još njih 14.

N. M. pogođen je metkom u toj pucnjavi bočno iznad kuka. Pošto je operisan u bolnici u Smederevu, tinejdžer je u sredu pušten na kućno lečenje.

– U školsko dvorište sam otišao s L. M, J. R, M. M. i A. M, to je bila naša ekipa. Nas je pozvao M. jer je hteo da časti što je postao ujka. Okupilo se još društva i neko je dao predlog da odemo gore, kod spomenika, na fudbalski teren da ložimo vatru. Tako smo i uradili. Sedeli smo i pili pivo. Oko pola 11 došao je taj iz Dubone i rekao: “Lezite dole, sve ću da vas pobijem.” Ja ga nikada pre nisam video. Otvorivši suvozačeva vrata, izneo je pušku, za koju sam pomislio, a verujem i ostali, da je plastična i da je u pitanju neka fora. Mi smo se našalili, odnosno, nasmejali smo se i rekli mu: “Hajde da pijemo”, a on je počeo da puca. Zujali su meci i mrtvi drugovi su mi popadali kao sveće – prepričava N. strahotu koja je Srbiju zavila u crno.

Ovaj mladi momak bio je pribran da pobegne i pokuša da spase goli život, a nije osetio ni da je upucan dok se nije sapleo trčeći preko njiva.

Foto: printscreen Alo ilustracija/Tanjug

– Ni sam ne znam kako sam se dao u beg. Trčao sam koliko su me noge nosile. Preko njiva desno od igrališta sam trčao i sapleo sam se o nešto i prilikom pada sam prste zario u ranu i tek tada shvatio da sam ranjen od metka. Nisam osećao bol iako su mi prsti bili krvavi i odeća natopljena krvlju. Jedan drug koji mi se našao, ranjenog me je dovezao do moje kuće. Probudio sam oca i majku i odvezli su me u bolnicu i usput saznavali najtužnije moguće vesti da su moji drugovi i komšije zauvek zbrisani sa zemlje i da su njihove kuće i loze maltene ugašene jer su iza četvorice ostale samo sestre, bez muškog naslednika u porodici – rekao je Nikola za Republiku.

Njegovi roditelji i tri sestre bez osmeha dopunjavaju ispovest i kažu da su njegovi najbliži drugovi mrtvi, a da se J. s brojnim povredama oporavlja u Urgentnom centru u Beogradu. Navode i da je njihov komšiluk zbog masovnog ubistva skroz utihnuo i da im se čini da više nikada neće biti veselja i srećne omladine u tom mestu i susednoj Duboni, gde je U. B. takođe nastavio da puca u okupljenu omladinu kod škole. Tamo je ubio brata i sestru M. i K. P. i D. T, njihovog druga od malih nogu, a 14, mahom mladih ljudi, ranio u oba sela.

Otac počinioca masovnog ubistva odnosno masakra R. B. uhapšen je pre nekoliko dana, kada je policija kod njega na imanju pronašla čitave sanduke pune municije i oružja različitih kalibara, kao i improvizovane eksplozivne naprave.

(ALO)

hypetv.rs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner