Background adbanner
calendar

Sreda 9. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„MISLIM DA TO NIKAD NEĆU DOŽIVETI…“ Terzu stiglo KAJANJE zbog Milice Veličković, priznao šta ga NAJVIŠE BOLI NOVI TOPLOTNI TALAS PRETI SRBIJI! Od ovog datuma ponovo nas očekuje vrelo vreme SKINUTO PROKLETSTVO LIGE NACIJA! Tijana se VRATILA, Srbija konačno POBEDILA! MATEJA PONIZIO SOFI PRED SVIMA! Njegovom licemerstvu nema kraja, novom izjavom ŠOKIRAO NACIJU: „Nije mi to trebalo…“ „IMAŠ 24 SATA DA DOĐEŠ PO SVOJE DETE…“ Prvo oglašavanje Marije Mikić nakon što je napustila Srbiju KATARINA SOTIROVIĆ IZNELA SVE DETALJE O RAZVODU: „Godinu dana sam išla svakog ponedeljka kod teraputa“ Najznačajnije Evropsko prvenstvo u boksu za juniore i juniorke održava se u Srbiji KAKAV ŠOK U FORMULI 1: Direktor Red Bula otpušten! Godinu dana nakon optužbi za seksualno uznemiravanje VAŽNA ODLUKA VLADE SRBIJE! Hitno izdvojeno tri miliona evra za pomoć najugroženijima u požarima „ZAŠTO DOBRI LJUDI UMIRU PRE LOŠIH?“ Emotivna objava Dušice nakon što je ostala bez OBA roditelja AU KAKAV UDARAC ZA ENU ČOLIĆ! ON je izdao pred sam KRAJ RIJALITIJA, ovo će je BAŠ ZABOLETI! TEODORA DELIĆ BRUTALNO PONIZILA BEBICU! Nakon ovih reči mu NIJE BILO DOBRO, svi u NEVERICI SRBIJA OSTAJE POUZDAN PARTNER! Vučić se sastao sa pomoćnikom generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za Evropu „POČIVAJ U MIRU, TAMARA“: Preminula legendarna glumica Vanredno upozorenje za čitavu teritoriju Srbije na snazi! HITNO SE OGLASIO RHMZ TRAGEDIJA NA MEDENOM MESECU! Mladu ubio grom na plaži mužu pred očima (FOTO)

STRAVIČNA ISPOVEST INFLUENSERA (24) O SILOVANJU: „Držali su me! Otkopčao je šlic i rekao mi…“ KONAČNO PROGOVORIO

Objavio: RHT
29/07/2024 5:49 PM

STRAVIČNA ISPOVEST INFLUENSERA (24) O SILOVANJU

Megapopularni influenser M.S. (24) za HYPE eksluzivno doneo je odluku da govori o najtragičnijim momentima iz svog života.

Malo ko zna, ali influenser koji je danas popularna zvezda na društvenim mrežama, sa milionskim pregledima, nekada je bio žrtva zlostavljanja i maltretiranja svojih vršnjaka.

Foto:Hypetv
Foto:Hypetv

„TADA SAM IMAO SAMO 13 GODIINA“

„Imao sam 13 godina i grupa dečaka u školi me je uvela u wc. Bilo ih je četvorica. Zatvorili su vrata, jedan je izvadio bokser, drugi je držao stražu, treći mene, četvrti je otkopčavao šlic. Ja sam smirivao situaciju. To nije bilo neuobičajeno, oni su me maltretirali i ranije. Nikada im nisam ćutao to je bio glavni problem i ako su bili glavni gaseri u školi. Otkopčao je šlic i bio sam šokiran. Svi su se smejali. Ovaj drugi mi se unosio u facu. Nije me udario ali su me jako držali i sve vreme stiskali. Bio sam hladan kao led jer nisam bio svestan situacije i šta mi se dešava. „., pričao je influenser za Hypetv.

„OTKOPČAO JE ŠLIC I REKAO MI…“

Tek kasnije sam došao sebi i shvatio šta se dogodilo. Otkopčao je šlic i rekao mi ‘E sad ćeš da pušiš k*rac’. Sva ostala odeljenja su znala da me drže u WC-u. U jednom trenutku su ulazna vrata od WC-a pala. Nekoliko dečaka iz mog odeljenja su došli i srušili vrata da mi pomognu. Uleteli su u wc i izveli me napolje.

DOBILI SU OPOMENU“

Da li su nadležne službe reagovale ili nadležni u školi?

„Javio sam profesorki koja je na hodniku videla šta se dešava i ja sam ispričao jer je videla da je neki haos. Inače ne bih ni rekao. Kaznili su ih! Dobili su opomenu pred izbacivanje i smanjene ocene iz vladanja. Nisu me više dirali posle toga. „

„IMAM POSLEDICE TBOG TRAUME“

Da li si imao neke poslednice zbog ovog događaja?

„Imam veliki strah od grupa dečaka i dan danas iako su klinci. Kada vidim grupu tinejdžera nije mi prijatno i uhvati me anksioznost.“, rekao je M.S.(24) u ekskluzivnoj ispovesti za Hypetv.

SOS telefoni

SOS telefoni su snažan vid podrške žrtvama i svedocima. Predstavljaju važan izvor informacija i telefonskih konsultacija. Pozivanjem SOS telefona žrtva ili svedok imaju priliku da prijave nasilje, ali i da besplatno dobiju osnovnu savetodavnu podršku i elementarne informacije.

Razgovori koji se vode moraju biti poverljivi, a mogu biti i anonimni.

Policija

Hitni pozivi 192
Prijava nasilja u porodici 0800-100-600
(0-24h, besplatan poziv)
Medicinska pomoć

Hitna pomoć 194
Urgentni centar, 011 3618-444,
Pasterova 2, Beograd
Klinički centar Srbije, 011 3618-444, 011 3617-777,
Pasterova 2, Beograd
Klinički centar Vojvodine, 021 48 43 484,
Hajduk Veljkova 1-9, Novi Sad
Klinički centar Kragujevac, 034 50 50 50,
Zmaj Jovina 30, Kragujevac
Klinički centar Niš, 018 506906,
Bulevar dr Zorana Đinđića 48, Niš

Savetovalište protiv nasilja u porodici – SOS telefon i sigurna kuća
0800-011-011, besplatan poziv, radnim danima 10-19h
011 2769-466, radnim danima 10-19h
062 304-560, noću 19-10h

Viktimološko društvo Srbije (VDS)
011 630-3022, 011 2288-040, radnim danima 09-16h

Autonomni Ženski Centar – SOS telefon
0800-100-007, radnim danima 10-20h

ASTRA Akcija protiv trgovine ženama – SOS telefon
011 785-0000, 065 3347-817, dostupan 24h
Evropski broj za nestalu decu 116-000

Incest trauma centar – SOS telefon
011 3441-737, 011 3861-332, dostupan 24h

No mobbing – SOS protiv zlostavljanja na poslu
064 2127-880, svakog dana od 08 do 22h

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

foto:Hypetv/promo Aca Lukas prodaja karata
foto:Hypetv/promo Aca Lukas prodaja karata

PRODAJA KARATA ZA KONCERT I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Hypetv.rs/ M.A./N.A.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner