“HVALA VAM NA LJUBAVI KOJU OSEĆATE, UPRKOS MOJIM NESAVRŠENOSTIMA” Ana Nikolić se obratila svima posle uspešnog nastupa u Splitu
“HVALA VAM NA LJUBAVI KOJU OSEĆATE, UPRKOS MOJIM NESAVRŠENOSTIMA” Ana Nikolić se obratila svima posle uspešnog nastupa u Splitu
Muzička zvezda ponovo nastupa i atmosferu diže do vrhunca.

Ana Nikolić sinoć je gostovala u klubu “Vanila” u Splitu. Za ovu priliku odabrala je elegantnu haljinu koju ponese kako samo ona zna i ume.
Na Instagram storiju podelila je kadar iz prepune diskoteke, a publika je osim “Januara”, “Romale Romali” i ostalih hitova, posebno glasno pevala i pesmu “Đavo” koja ne prestaje da bude slušana još od 2013. godine.
“HVALA VAM NA LJUBAVI KOJU OSEĆATE, UPRKOS MOJIM NESAVRŠENOSTIMA” Ana Nikolić se obratila svima posle uspešnog nastupa u Splitu
“Volim vas. Vaša A”, napisala je pevačica.

U sledećem storiju takođe je tagovala pomenuti klub i napisala:
“Kakva noć… Hvala vam zbog ljubavi koju osećate prema meni. Sa svim mojim nesavršenostima.”

Inače, direktor i vlasnik Hype produkcije Saša Mirković najavio je još jedan nastup Ane Nikolić, u klubu “Mint”. Nastup će se održati u Zagrebu narednog petka, 9. maja.
Zagrepčani će te večeri uživati u hitovima pevačice, koja izaziva pažnju javnosti već dve decenije.

Podsetimo, Ana Nikolić održaće solistički koncert u Beogradskoj areni 4. decembra 2025. godine.
Podršku joj je pružila i koleginica Jelena Karleuša.
“Svim srcem podržavam najavu koncerta Ane Nikolić u BG Areni. Zaslužila je odavno”, napisala je Karleuša na svom nalogu na društvenoj mreži “X”.
Hypetv.rs V.M.
KONCERT U SKENDERIJI
Ana Nikolić održaće koncert 21. novembra 2025. godine u sarajevskoj dvorani “Skenderija” sa početkom u 21 čas. KARTE KUPITE KLIKOM OVDE.
Takođe, muzički trio Mira Škorić, Miroslav Ilić i Aca Lukas nastupaju u Skenderiji, ali 1. novembra. ULAZNICE POTRAŽITE PUTEM OVOG LINKA.