Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
KUHINJSKE KRPE VAM SMRDE? Dodajte ovo u mašinu za veš i rešite se zauvek neprijatnog mirisa! KAKO DA SMIRITE PSA TOKOM GRMLJAVINE? Stručnjaci otkrivaju 5 proverenih načina – ljubimci će vam biti zahvalni SOFIJA VERGARA NAPUNILA 53. GODINE, A IZGLEDA KAO BOMBA! Ovo su tajne njenog mladolikog izgleda! (FOTO) „PREPEČEN JE I NESRAZMERAN, NE LIČI NA SEBE!“ Pričalo se da je zavodnik iz meksičkih sapunica gej, a evo kako DANAS IZGLEDA! (FOTO) ZADNJICA U PRVOM PLANU! Sara Jo pokazala OBLINE – vreliji video niste videli! KAČAVENDA ZALJUBLJENA U OVOG TAKMIČARA?! Isplivale skandalozne tvrdnje – može sin da joj bude! „SA NJIM JE, A VOLI DRUGOG“ Jelena Ilić raskrinkala UČESNIKE RIJALITIJA, a onda OTKRILA KO ĆE BITI POBEDNIK AKO NE PLATITE KAZNU – BLOKIRAJU VAM VOZILO! Novi sistem sa dve neplaćene kazne, a evo koliko košta DEBLOKADA „KOMBINACIJA JE OKEJ, ALI..“ Emina Jahović obelodanila kakvog muškarca PRIŽELJKUJE: „To bi bilo VELIKO MUČENJE!“ „ZA SRPSKU ZASTAVU ŽIVIM“ Vučić: Izložena je u Predsedništvu, to je zastava pobede i sudbine srpskog naroda! ŽENI SE MC STOJAN! Reper pokazao novu devojku u salonu venčanica (FOTO) ZOLA SE PREPOLOVIO! Miljanin bivši za 2 meseca skinuo 23 kilograma – NE LIČI NA SEBE! (FOTO) ŠOK KAZNE ZA UMORNE UČESNIKE! Gledaoci BESNI: „Nema kad da spavaju, a još ih kažnjavaju!“ „VOLIM TE NAJVIŠE NA SVETU!“ Baka Prase potpuno izgubio glavu za novom devojkom! (FOTO) „IZGLEDA KAO DA JE POBEGLA GROBARU..“ Isplivale brutalne uvrede za Milenu Kačavendu – pozliće joj nakon ovih reči! U REGIONU MNOGI ČEKAJU NA DRUGO POLUVREME Vučić: Čekaju da nam zadaju udarac čekićem u glavu, mi moramo da budemo dovoljno pametni

HITNA DISKVALIFIKACIJA U RIJALITIJU?! Učesnica počela da ŠAMARA i ČUPA cimera, on je PLJUNUO! SKANDAL

Objavio: RHT
25/03/2025 11:37 PM

HITNA DISKVALIFIKACIJA U RIJALITIJU?! Učesnica počela da ŠAMARA i ČUPA cimera, on je PLJUNUO! SKANDAL

Učesnici rijaliti programa, Boža Džons i Lili Stevanović, izgleda nikada neće moći da se slože, s obzirom da su ponovo ušli u sukob ispred gazdine kuće.

foto: yt printscreen / farma

Njih dvoje počeli su da se svađaju oko namirnica, nakon čega je situavija izmakla kontroli, a Boža ju je Pljunuo. Lili je ovo izbacilo iz takta, te joj je pala roletna na oči i počela je da ga udara.

– Ti ćeš biti mrtva – rekao je Boža, nakon čega ju je pljunuo, a Lili je potom počela da ga udara i čupa.

– Vidi ovo, ovo je za diskvalifikaciju – rekao je on, a u tom trenutku se kod vrata pojavio Kristijan Golubović.

– Da li je dobio batina? Smrade jedan, nemoj to da radiš – pitao je Kristijan.

– To ću da radim – odgovorio je Boža, nakon čega je krenuo da psuje.

– Lili je gospođa – rekao je Kristijan.

– Da, gospođa, da li si čuo šta priča? Je*em li joj ja mamu. Diskvalifikacija za dž*kelu, za ove udarce – pitao ga je Boža.

– Nemoj da jedeš go*vna – odgovorio mu je Golubović.

Učesnici su potom pokušali da smire Božu, ali im to nije polazilo za rukom.

– Neču da se smirim, da li sam je dirao? Ko liže sp*rmu sa čijeg stomaka? – prokomentarisao je Boža.

– Zapamti šta sam ti rekla, nećeš ga spasiti Kristijane – rekla je Lili, nakon čega je prokomentarisala da će ga lupiti ponovo.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

HypeTv.rs / N.Š.

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner