sreda, 17. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • Naslovna
  • VESTI
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » HAPŠEN ZBOG UBISTVA: Evo ko je bio sin Sinana Sakića koji je danas preminuo u zatrovu!
CRNA HRONIKANEWSNOVOVESTI

HAPŠEN ZBOG UBISTVA: Evo ko je bio sin Sinana Sakića koji je danas preminuo u zatrovu!

16.05.2023
CRNA HRONIKA NEWS NOVO VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Rašid Sakić, poznatiji kao Ćelo, preminuo je danas u zatvoru.

Foto: Printscreen Youtube

Rašid je 2021. godine uhapšen u Beogradu kada je policija u poteri zaustavila „golf“. Ćelo je sedeo na mestu suvozača, ali su mu lisice na ruke stavljene jer je protiv njega raspisana policijska poternica.

Rašid Sakić je sin iz prvog braka pokojnog pevača Sinana Sakića od ranije je poznat policiji, a bio je osumnjičen za razbojništvo u Sarajevu. Sakić je iza sebe imao pozamašan policijski dosije, a za njim je prošle godine rapisana potraga nakon što je slomio nanogicu i pobegao iz kućnog zatvora.

On je, inače, višestruki povratnik, a poslednji put je uhapšen u januaru 2019. godine zbog sumnje da je u centru Loznice s prijateljem Milanom C. (36) pretukao i opljačkao krojača V. M. (34).

Foto: Printscreen Youtube

Posle hapšenja određen mu je pritvor, u kom je bio sve do sredine avgusta, kada je prebačen u kućni zatvor s nanogicom. On je tada osuđen na sedam meseci kućnog pritvora.

U podužem dosijeu, Rašid Sakić ima krivična dela posedovanje i prodaja droge, razbojništvo, nasilno ponašanje, ali i ubistvo Dragoljuba Despotovića Drajinog.

Sakić je proglašen krivim što je 22. maja 2002. u Loznici, sa umišljajem ubio Despotovića. On je prišao, nazivao ga pogrdnim imenima i odmah započeo tuču sa Despotovićem. U toku tuče ispalio je više hitaca iz svog pištolja. Jedan od metaka pogodio je Despotovića, nanevši mu povrede usled kojih je odmah preminuo. Sakić je zbog ovog ubistva bio osuđen na 12 godina zatvora, koji je izdržavao u Padinskoj Skeli.

hypetv.rs / alo.rs

OZNAKE:KPZ Sremska mitrovicaPreminuo u zatvoruRašid SakićSin Sinana Sakića
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava TAMARA ĐURIĆ HOSPITALIZOVANA: Odjednom joj pozlilo!
Sledeća objava Nova ljubavna priča Ivane Dudić nakon raskida veridbe?! Isplivala fotografija glumice sa momkom
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
WhatsAppFollow

Najnovije

BUBA KORELI POVEO OBE DEVOJKE NA ODMOR! Isplivali svi detalji

Vanja Mijatović iskreno o hejterima, osudama i stavu javnosti: „Bilo bi me sramota da pišem takve komentare!“

„NIJE BILO LAKO, 7 GODINA SMO ŽIVELI ZAJEDNO“ Vanja Mijatović nikad iskrenije o RAZVODU

Lokalni izbori na Kosovu i Metohiji održaće se 12. oktobra 2025. godine. Interno raseljena lica pozivaju se da izađu na glasanje i time doprinesu očuvanju našeg naroda na KiM

Lokalni izbori na Kosovu i Metohiji održaće se 12. oktobra 2025. godine. Interno raseljena lica pozivaju se da izađu na glasanje i time doprinesu očuvanju našeg naroda na KiM

VELIKA NESREĆA U BRČKOM! Otac pregazio 16-mesečnog sina u dvorištu porodične kuće!

Danas slavimo Svetog sveštenomučenika Vavilu

HAOS NA ŽELEZNIČKOJ STANICI GOLUBINCI! Automobil sleteo na prugu!

Ne propustite

RijalitiVESTI

MAJA MARINKOVIĆ NIJE MOGLA DA ZAUSTAVI SUZE! Ove reči rijaliti učesnika su je TOTALNO SLOMILE

Vreme čitanja 3 min.
DRUŠTVOVESTI

Na ovom graničnom prelazu čeka se čak 8 sati! VOZAČI OPREZ

Vreme čitanja 1 min.
DRUŠTVOVESTI

UKOLIKO ŽELITE DA UNESETE TOPLINU U VAŠ DOM TEPISI IZ SNOVA ČEKAJU BAŠ NA VAS! Sa IKEY TEPISIMA svaka prostorija postaje MAGIČNA!

Vreme čitanja 2 min.
DRUŠTVOVESTI

KOME PRVO STIŽE POZIV ZA VOJSKU?! Sve o OBAVEZNOM VOJNOM ROKU u Srbiji!

Vreme čitanja 9 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?