Peca Lazić rođeni brat TikTokera Nece Lazića pretučen je juče u centru Smedereva. Kako je njegov brat objasnio za Hype TV portal njega su napala tri momka, prvo su ga vređala na nacionalnoj osnovi, a onda us krenuli da ga pesniče.

„Šta da vam kažem, Peca je izašao sa prijateljima, malo je popio i na kraju je nadrljao. Neki momcu su krenuli da ga vređaju, a onda i da ga biju. Njih trojica su ga tukla. Ima modrice i podlive po licu. Dok su prijatelji stajali i gledali šta se dešava. Strašno„, rekao je Neca, pa nastavio.
„Mama je van sebe. Mnogo se nervira sada. Peca neće da sluša, nije hteo da ode kod lekara. Ali je zato otišao u policiju da prijavi te što su ga napali, dao je izjavu. Dali su izjavi i ti njegovi nazovi „prijatelji“. Možda da je bio trezveniji, možda se ništa od ovoga ne bi desilo“.