Background adbanner
calendar

Nedelja 3. Avgust, 2025

HAOS U BELOJ KUĆI: JANJUŠ VERIO ANELI! Pitao je da provede ostatak života sa njim, a ovo je njena ŠOK REAKCIJA (VIDEO)

Objavio: RHT
08/10/2023 4:44 PM

Marko Janjušević Janjuš je u toku programa uživo u „Eliti 7“, odlučio da izjavi ljubav Aneli Ahmić i da je tom prilikom i zaprosi.

Foto: Printscreen Instagram/Ilustracija Hypetv

Iako je Aneli govorila da je Janjuš ironičan, on se sve vreme pravdao kako priča istinu.

Da li bi provela ostatak života sa mnom? – pita Janjuš.

Bih. Da li bi me oženio? Pošto si sada rastavljen – odgovara Aneli.

Morao bi jedan vremenski period da prođe, da mi dokažeš tu veliku ljubav i najverovatnije bih stao da pristanem na ludi kamen, ovde u rijalitiju – ističe bivši košarkaš.

Dobro, jesi li sada ironičan ili? – upitala je Aneli.

Ozbiljan sam – zaključio je Janjuš.

@g.o.r.a.n._1304 #zadruga7elita #zadruga7 #janjus #elita7 #anelizadruga @mali_veliki_janjuš_official ♬ original sound – 👑𝔾.𝕠.𝕣.𝕒.𝕟👑

Podsetimo, Stanija je u petak ušla u „Elitu“ i konačno se suočila sa Aneli. Njih sve su porazgovarale o Asminu, a ubrzo se oglasio i Asmin.

– Ispratio sam sve, mislim da to Staniji nije trebalo na taj način i bila je jako kulturna. Mogla je i skroz drugačije da joj kaže neke stvari, a to nije uradila. Aneli je bila dominantnija, Stanija nije bila spremna. Stanija ne treba da se bori za mene, ona tu nije kriva, ona je samo htela da čuje od nje istinu, mogla je bolje da je ispita.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Kurir.rs)

Komentari

  1. Janjuš folirantt ne može da podnese što u pokljni veteniik uzeo jadar ps sad kao veri Anali. Sve da bi pravili fejk svadbu u rijslituju

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner