“GUŠI ME! ZAMERA MI KAD NE ZAKOPČAM TRI DUGMETA!” Teodora otkrila detalje raskida sa Bebicom!
“GUŠI ME! ZAMERA MI KAD NE ZAKOPČAM TRI DUGMETA!” Teodora otkrila detalje raskida sa Bebicom!

Teodora Delić i Nenad Macanović Bebica gostovali su radio emisiji “Amnezija” i tom prilikom su otkrili detalje njihovog raskida.
– Šta se desilo? – upitao je Munjez.
– Nemam nameru da se objašnjavam, sve ćete videti na klipovima i pitanjima gledalaca – rekao je Bebica.
“GUŠI ME! ZAMERA MI KAD NE ZAKOPČAM TRI DUGMETA!” Teodora otkrila detalje raskida sa Bebicom!
– Ja se ne osećam prijatno i slobodno, zamera mi kada ne zakopčam tri dugmeta na pidžami i strašno je. Gušimo jedno drugo i ugušili smo se – rekla je Teodora.
– Je l’ ćete imati komunikaciju? – upitao je Munjez.
– Ne, ja ne želim više nikakvu komunikaciju s njim. Ja imam sad ovde društvo i uživaću – rekla je Teodora.
– Sve laže, naša komunikacija se završila kada mi je poželela da mi crkne cela porodica – rekao je Bebica.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.