Background adbanner
calendar

Subota 16. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OTKRIVENO KOLIKO JE KOŠTAO ZORANIN VERENIČKI PRSTEN! Cena kao nečija GARSONJERA, od cifre će vam se ZAVRTETI U GLAVI (FOTO) POMIRILI SE ENA I PEJA! Uhvaćeni zajedno u đakuziju, otkriveni detalji njihovog TAJNOG VIĐANJA (FOTO) DUŠAN VLAHOVIĆ PRED TRANSFEROM KARIJERE! Došlo je do totalnog preokreta EVO ZAŠTO JE VLADIMIR TOMOVIĆ RASKINUO SA IVANOM ALEKSIĆ! Otkriveni detalji KRAHA VEZE, ovo niko nije OČEKIVAO KAKVA STRAŠNA TRAGEDIJA! Poznati reprezentativac (24) poginuo u saobraćajnoj nesreći RIŠARLISON KAO PROTIV SRBIJE: Frank već preporodio Totenhem, a „crne mačke“ su opet u modi! (VIDEO) NEMA VIŠE KRAĐE U PRODAVNICAMA! Poznati trgovinski lanac uvodi STROGA PRAVILA KRISTIJAN GOLUBOVIĆ JAUČE OD BOLOVA! Doživeo ozbiljnu NEPRIJATNOST, Kristina u ŠOKU (VIDEO) MLADIĆ PRONAĐEN MRTAV U STUDENTSKOM DOMU NA NOVOM BEOGRADU! SESTRA MILJANE KULIĆ JE PRAVA BOMBA! Liniju dovela do savršenstva, muškarcima PADAJU VILICE (FOTO) VUČIĆ NAJAVIO VELIKE PROMENE: Za sedam do 10 dana nove mere, doneće bolji život i standard „NE MOGU NIKOGA DA ZASTRAŠE, MOGU SAMO DA MI…“ Karleuša se oglasila nakon napada blokadera u Loznici – uputila nikad BRUTALNIJE REČI (VIDEO) ALEKS NIKOLIĆ MENJA JEDNU STVAR NA SEBI PRED ULAZAK U RIJALITI! Otkrila svoje KOMPLEKSE, skinuće SLEDEĆE (FOTO) NAPUSTIO NAS JE JEDAN OD NAJVEĆIH! Velika tuga zbog smrti poznatog scenariste, bol i dalje ne JENJAVA – ovo je njegova BIOGRAFIJA VOZAČI U SRBIJI PRAVE VELIKU GREŠKU: Ako ovako koristite klimu, trošite više goriva i novac iz džepa! EKSPRESNO REAGOVAO! Ovo je odgovor Nikole Topića na Jokićevu „zamerku“ o kojoj svi pričaju: „Pogrešio sam…“

GORNJI MILANOVAC: Roditelji obljubljene devojčice PRETE DA ĆE SAMI PRESUDITI PEDOFILU!

Objavio: RHT
31/10/2022 12:01 PM

Muškarac (71) uhapšen zbog sumnje da je više puta obljubio maloletnicu (14), koju je vozio od škole do kuće. Ogorčeni meštani strahuju da ima još žrtava.

Youtube

Nakon što je muškarac (71) iz jednog sela u okolini Gornjeg Milanovca uhapšen zbog sumnje da je duže vreme seksualno zlostavljao nemoćnu devojčicu (14), njegove komšije su besne i ogorčene, a strahuju da ima još žrtava ovog lokalnog moćnika.

Podsetimo, pre tri dana policija je stavila lisice ovom muškarcu zbog sumnje da je počinio krivično delo obljuba nad detetom. Kako se sumnja, on je više puta obljubio devojčicu, a koristio je priliku kada ju je automobilom vraćao iz škole do kuće.

– Već tri dana razgovaramo sa ćerkom, budući da je zločinac imao kontakt s našom porodicom, a isto rade i ostale komšije koje imaju žensku decu. Ispitujemo decu da li ih je presretao, vozio, šta im je govorio, da li je dodirivao. Ne shvatate kroz koji pakao mi prolazimo – kaže jedna meštanka, koja živi nedaleko od kuće uhapšenog muškarca.

Ona dodaje da su svi sada u strahu i da se u čitavom kraju govori samo o hapšenju i nesreći zlostavljane devojčice.

– Toliko je besa u narodu. Zar je moguće da je monstrum mogao da obljubi dete – pričaju meštani sela i dodaju da se pribojavaju da bi se zlostavljač mogao izvući jer je veoma bogat i uticajan.

– Danas sve novcem može da se kupi, pa i sloboda. Ali, ako to uradi, u selu ga čeka narod koji je ogorčen i plašim se da on ovde neće dobro proći – kažu meštani. Oni navode i da se ipak uzdaju u institucije, inače će mu, kako kažu, oni suditi.

Jezivi slučajevi

Još dve obljube u Gornjem Milanovcu Gornjomilanovački kraj su za samo nekoliko meseci potresla čak tri slučaja seksualnog zlostavljanja dece. Naime, krajem juna je uhapšen muškarac (58) iz okoline Gornjeg Milanovca zbog sumnje da je dve godine seksualno zlostavljao devojčicu (13). On je nakon hapšenja priznao krivicu i osuđen je, a dobio je nanogicu do odlaska u zatvor. Međutim, on se u julu ubio u kućnom pritvoru. Samo dva meseca kasnije, krajem septembra, u Gornjem Milanovcu je uhapšen još jedan muškarac. Radi se o čoveku (38) koji je osumnjičen za obljubu svoje ćerke (13). Za seksualno zlostavljanje se saznalo kada se devojčica požalila razrednom starešini u školi, koji je obavestio pedagoga i policiju.

– Zgranuti smo činjenicom da je naš komšija bio kadar da uradi takvo zversko zlodelo, neka mu bog sudi. U selu se samo o tome priča i svi smo u strahu, bojimo se da ima još žrtava, pričamo s decom, a sve nas je sramota. U strahu smo i da ne prođe nekažnjeno, jer je on veoma bogat. Nadamo se da mu nadležni zbog toga neće progledati kroz prste – pričaju stanovnici sela kod Gornjeg Milanovca.

Iskoristio poverenje

Zlostavljač, inače, već godinama u selu važi za vrlo imućnog i uglednog domaćina, koji ima svoju porodicu. Po nalogu tužioca, 71-godišnjem muškarcu je određen pritvor, a na teret mu se stavlja krivično delo obljuba nad nemoćnim licem.

– Ranije je bio i politički aktivan, pojavljivao se i u lokalnim medijima zbog svojih dostignuća u poljoprivredi. Ni nakraj pameti nam nije bilo da uopšte ima takve sklonosti. Iskoristio je poverenje i naivnost deteta i njenih roditelja, grozno – dodaju naši sagovornici.

Izvor iz istrage navodi da je osumnjičenom određen pritvor, kao i da su naloženi veštačenja, saslušanja svedoka i prikupljanje drugih neophodnih informacija.

– Za krivično delo za koje se uhapšeni tereti zaprećena je kazna do 12 godina zatvora. Nesrećna devojčica je dugo ćutala o tome šta joj se dešava. Ona je tiha i povučena, ali je nekako smogla snage da sve ispriča roditeljima, koji su odmah alarmirali policiju – objašnjava naš izvor.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner