Background adbanner
calendar

Subota 7. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ANĐELA ĐURIČIĆ URNIŠE PAVLA JOVANOVIĆA! Iznela sve detalje iz njegove PRLJAVE INTIME: „Pokušao je na sve načine da dođe do mene“ ŠTA SE DESILO SA TEJLOR SVIFT? Pevačica postala neprepoznatljiva, fanovi u ŠOKU (FOTO) AUTOMOBIL U KOJEM JE IZREŠETAN MUŠKARAC PRIPADA NJEGOVOJ DEVOJCI?! Novi detalji horora u Beogradu (FOTO) VOĆE SA NAJMANJE ŠEĆERA! Dijabetičari ga isto mogu jesti NOVI ESTRADNI RAT! Zorana Mićanović uzvratila udarac Saški Karan: „NE ŽELIM DA SE SPUŠTAM NA NJEN NIVO“ NAŠA GLUMICA DOBILA NACIONALNU PENZIJU! Od cifre će vam se ZAVRTETI U GLAVI NAŠA PEVAČICA PROMENILA IME! Sada se zove Dana Todorović, evo o kome je REČ HOROR U CRNOJ GORI! Dve osobe izbodene nožem u Ulcinju nakon tuče MATORU POSETILA MAJKA U SNU! Tomićeva ne prestaje da JECA, evo šta joj je PORUČILA HITNO OGLAŠAVANJE MIROSLAVA ILIĆA NAKON VESTI DA JE PREMINUO! Pevač otkrio da zna ko izmišlja LAŽI, pa odbrusio HEJTERIMA: „Oni su BEZDUŠNI…“ HYPE EKSKLUZIVNO OTKRIVA: Evo kad Miljana Kulić izlazi iz bolnice Donja Toponica: „ČEKA SE…“ SINER JE NOVAKOVA NOĆNA MORA! Italijan u FINALU Rolan Garosa! Počistio sa NULOM Đokovića! POZNAT IDENTITET UBIJENOG MLADIĆA (24) U CENTRU BEOGRADA! Deset čaura pronađeno na licu mesta, jedan od napadača je MALOLETAN „DEGENERICI NASTAVLJAJU SA LAŽIMA“ Saša Mirković posle UŽASNE DEZINFORMACIJE O SMRTI MIROSLAVA ILIĆA: „Ostaćete samo sitni kriminalci“ „BILI SMO ZAJEDNO PRE DVA SATA“ Oglasio se drugar ubijenog muškarca iz Beograda, njegove reči LEDE KRV KRISTIJAN GOLUBOVIĆ PONOVO DIVLJA! Nasrnuo na Božu Džonsa, nastao opšti KARAMBOL

GLUMAC IZ „IGRE SUDBINE“ POKRENUO NOVI BIZNIS: Otkrio i da li je u vezi sa koleginicom sa seta

Objavio: RHT
17/07/2022 2:40 PM

Glumac “Igre sudbine“, Milan Bosiljčić, ne krije da gaji strast prema rakiji, a sada je odlučio da uloži u porodični biznis u kome prave samo šljivovicu i nijednu drugu vrstu rakije. Na početku razgovora, Milan je objasnio kako se rodila ideja za pravljenje rakije.

– Preci iz Užica su se time bavili još pre 820 godina. Imali su svoje utvrđenje, tako je i nastao zamak na tom mestu kao omaž našim precima. Brat iz Amerike je imao želju da mesto naših predaha oplemenimo, a meni je prepustio da taj posao vodim, jer on nije toliko često u Srbiji. Rado sam to preuzeo na sebe i rakija koju mi pravimo proizvodi se preko 20 godina. Od rakije proizvodimo samo šljivovicu koja se čuva po posebnoj recepturi i u buradima. Sada je već postala premium brend, dobila je i nagradu – priča Milan za “Super TV“ i dodaje:

– Nismo želeli o tome javno da pričamo. Sve smo radili u tišini. Vreme je da sada svi znaju za naš imidž, jer je naša porodica imala tradiciju, kao i poštovanje svih ljudi. Milan Bosiljčić, moj čukun deda, bio je poslanik u Kraljevini Srbiji. I sam Kralj Aleksandar je krstio decu u našoj porodici. Ono što imamo kao saznanje, jeste da se Kralj Petar sprijateljio sa našim precima. Nemci su nam nažalost sve spalili u prošlosti. Nemačka ekspidicija je popalila sve šljivike i destilerije, nakon toga su nam komunisti sve oduzeli. Ostali smo pod jednom krošnjom, od toga su moj otac, stric, tetka i pokojna baka počeli da stvaraju sve iznova – ističe sa ponosom Bosiljčić koji je istakao da je rakija njegove porodice vrhunska.

– Pored toga što je vrhunska rakija koju su naši preci radili, morali smo sa modernizacijom tehnologije da idemo napred. Ja vodim čitavu priču oko rakije, ali naravno da postoje tehnolozi koji se pitaju za skoro sve što je vezano za recepturu i pravljenje. Vrlo često uzmem kvadove i obiđem delove gde sam nastao i taman se podsetim ko su mi preci. U ono vreme ste morali krvnički da radite kako biste zaradili neki novac. Ko god od poljoprivrede živi, znajte da je radan čovek – govori za “Super TV“ glumac koji je sa oduševljenjem prihvatio što im se u novoj sezoni “Igre sudbine“ pridružila glumica Mira Banjac.

– Jedan veliki bard glume se pridružio i svima je zadovoljstvo zbog toga. Mira se družila sa mojim ocem, oni su generacija. Kad vi saznate da je neko radio sa vašim ocem, a onda ga nasledite u glumačkom smislu i dođete vi na red da se priključite takvoj veličini, nema boljeg osećaja. Od nje svakako čovek može sve da nauči što je vezano za glumu. Svaki mogući detalj i pristup svemu tome što može da vam da dodatni motiv kroz rad. Podelio bih ujedno i jednu zanimljivu anegdotu sa snimanja serije “Igra sudbine“. Mira je imala privatne obaveze i morala je da putuje. Međutim, kada su joj rekli da sutradan mora da snimi još neke scene koje su bile planirane, ona je kao pravi profesionalac otkazala sve svoje privatne obaveze i nastavila da snima. Mnogi mlađi glumi, pa i stariji bi tako nešto pokušali da izbegnu i teško bi odložili što su već isplanirali. Međutim, Mira je to hladne glave uradila i izgovorila: “Ja sam glumica i to je moj posao“. U takvim situacijama vidite da je ona diva, ali to od nje i iz njenih usta nikada nećete čuti – zaključuje Milan Bosiljčić za “Super TV“.

Glumac ističe da kruže dezinformacije u glumačkom svetu da je on u vezi sa Sandrom Bugarski iz “Igre sudbine“, poznatijom kao Pančeta.

– Daleko bilo. Sandra Bugarski i ja smo najbolji prijatelji. Ona ima čoveka sa kojim živi i zove se Dragiša. Imamo neverovatnu i blisku energiju. Takođe, ista su nam životna interesovanja. Sandra je zaista prijatelj za sva vremena i ništa više od toga, kaže Milan.

Pročitajte i: TUGA DO NEBA: Umro mladi glumac, njegova karijera bila je u usponu!

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=iKeHP68AKhs&t=7s

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner