GASTOZU UGROŽENO ZDRAVLJE?! Javno progovorio o svemu: „Ne mogu da dišem“ (FOTO)
GASTOZU UGROŽENO ZDRAVLJE?! Javno progovorio o svemu: „Ne mogu da dišem“

Pobednik rijaliti programa Nenad Marinković Gastoz ponovo je privukao pažnju javnosti svojim objavama na društvenoj mreži Instagram. Ovoga puta, podelio je sa svojim brojnim pratiocima zdravstveni problem koji ga muči.
Naime, Gastoz se požalio da ima ozbiljne tegobe zbog sezonske alergije, tačnije na ambroziju, koja u ovom periodu godine izaziva velike probleme kod brojnih građana.
GASTOZU UGROŽENO ZDRAVLJE?! Javno progovorio o svemu: „Ne mogu da dišem“
– Šta je sa ambrozijom danas? Alo, ne mogu disati – napisao je Gastoz u Instagram storiju.

Podsetimo, ambrozija je jedan od najjačih alergena u našem regionu, a simptomi koje izaziva, poput otežanog disanja, kašlja i svraba očiju, najizraženiji su upravo krajem leta i početkom jeseni.
Hypetv.rs/M.K.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!