Fudbaleri Zvezde večeras dočekuju Linkoln u revanš meču!
Fudbaleri Zvezde večeras dočekuju Linkoln u revanš meču!
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće večeras od 21 čas na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu ekipu Linkolna u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crvena zvezda je prošle nedelje u Gibraltaru pobedila Linkoln rezultatom 1:0 u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za LŠ.
„Izuzetno cenim svaku ekipu protiv koje igram, u sportu morate da poštujete protivnika, niko ništa neće da dobije pre utakmice. Ono što bi moji igrači trebalo da znaju da imamo respekt prema šampionu države. U ovom trenutku razmišljamo samo da odigramo dobru utakmicu i da prođemo dalje„, izjavio je trener Crvene zvezde Vladan Milojević na konferenciji za medije uoči revanša sa Linkolnom.
Fudbaleri Zvezde večeras dočekuju Linkoln u revanš meču!
„Linkoln ima nepovoljan rezultat zbog kojeg će morati da rizikuju. To su igrači koji su najmanje sa Gibraltara, iskusni, potreban je veliki oprez. Rekao sam i posle utakmice tamo, odigrano je prvo poluvreme i igraćemo kao da je 0:0“, dodao je trener Crvene zvezde.
Pobednik dvomeča između Crvene zvezde i Linkolna igraće u trećem kolu kvalifikacija za LŠ protiv boljeg iz duela između poljskog Leha i Brejdablika sa Islanda.
Poražena ekipa nastavlja takmičenje u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, gde će igrati sa poraženim iz duela između jermenske Noe i Ferencvaroša iz Mađarske.
Hypetv.rs/Tanjug/J.V.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!