Background adbanner
calendar

Nedelja 11. Avgust, 2023

aktuelno ikonica Aktuelno
“OVO JE TRAGIKOMIČNO” Jelena iznela stravične detalje o Ivanu: “Traži da mu vratim novac za hranu” “SINU KAŽEM DA SE DEVOJKE PO DANU LOVE” Haris Džinović progovorio o odnosu sa decom, a evo šta sada traži od nove žene SLAVLJE U DOMU GOCE TRŽAN! Pevačica potvrdila SREĆNE VESTI, čestitke se nižu “NISAM IMALA NOVCA, TO SAM URADILA IZ MUKE” Tajna Jelene Đoković koju niko nije znao, evo na šta je bila primorana OVO JE JELOVNIK KEJT MIDLTON! Princeza od Velsa promenila život iz korena nakon što joj je dijagnostifikovan rak! “MISLIM DA NAPREDUJE” Milica Pavlović brutalno iskreno o Desingerici, a onda otkrila šta je sebi kupila za rođendan! ŠOK! FOTKA KOJA JASNO RASKRINKAVA SVE: Jodžir dokazao povezanost njegovog oca sa Ksenijom Pajčin, dokaz objavio javno IMT-Partizan (0-0) ZAMALO TUČA na novom stadionu u Zaječaru RHMZ HITNO UPALIO ALARM ZA OPASNO VREME! Stiglo šok upozorenje OTKRIVENO OD ČEGA ŽIVI MILAN STANKOVIĆ! Povukao se s javne scene, a evo čime se sada bavi zapravo OVA TRI ZNAKA NA TELU OTKRIVAJU VISOK NIVO MASNOĆA U KRVI! Holesterol ne daje simptome MIONA SE HITNO OGLASILA! Nije mogla više da izdrži nakon saznanja o Maji i Stanislavu, uspela samo jedno da izusti! DRAGANA MIRKOVIĆ I ACA LUKAS NAPRAVILI POPIS STANOVNIŠTVA U VELIKOJ PLANI! Dve najveće muzičke zvezde zajedno zapevale njihov zajednički duet “NIJE TOLIKO VESEO” Otkriveno gde se nalazi Milan Stanković! Meštani ne mogu više da ćute, priznali šta se dešava s njim MILICA PAVLOVIĆ U HOT IZDANJU! Crna haljina sa prorezima, šlic skoro do kuka: Pevačica pokazala atribute, prisutni zanemeli (FOTO) “CRNOGORKO, ŽELJO MOJA” Branko Babić opčinjen NOVOM DEVOJKOM, ovom lepoticom je zamenio Tačkastu Maru (FOTO)

IMT-Partizan (0-0) ZAMALO TUČA na novom stadionu u Zaječaru

Objavio: RHT
11/08/2024 10:22 PM

ZAMALO TUČA na novom stadionu u Zaječaru! IMT-Partizan (0-0)

Moderni sportski objekat pod imenom “Kraljevica” nalazi  se u sklopu postojećeg sportsko-rekreativnog kompleksa i izgrađen je u skladu sa svim najvišim UEFA standardima.

Nakon odigrane prve utakmice na novom stadionu između OFK Beograd i FK Čukaričkog, danas Vam prenosimo utakmicu. FK Partizan-IMT

Ušle su obe ekipe prilično oprezno u meč, pa smo na startu utakmice uglavnom gledali veliku borbu i duele na sredini terena.

Prva šansa

Na prvu šansu se čekalo do 32. minuta lada je bivši igrač crno-belih Aleksandar Lutovac izašao oči u oči sa golmanom Jovanovićem. Koji je sjajnom intervencijom sprečio vodjstvo IMT-a.

Do kraja prvog dela nešto ofanzivniji su bili izabranici trenera Aleksandra Stanojevića, ali bez konkretne prilike.

Na poluvremenu 0:0.

Veliki broj Partizanovih navijača je na tribinama, koji su smešteni na južnoj tribini i sve vreme pesmom daju podršku svom klubu.

Istočna tribina stadiona je puna, na kojoj gotovo da nema slobodnih stolica.

Navijači Partizana su ubacivali patike na teren.

Ušao je Partizan mnogo ofanzivnije od prvog minuta drugog dela. Preuzeli su u potpunosti posed lopte i počeli da pritiskaju protivnika. Ipak, prvu šansu ponovo je imao Lutovac posle kontanapada, ali ga je u poslednjem trenutku izblokirao kapiten crno-belih Svetozar Marković.

Veliku priliku u 64. minutu propustio je Djordje Jovanović, koji je sa nekih sedam metara potpuno neometan gadjao malo pored desne stative.

Novu priliku za ekipu iz Humske ulice imao je Bibras Natho, ali je u 68. minutu gadjao preko prečke.

Neverovatan promašaj Nikole Krstića u 72. minutu! Bio je usamljen ofanzivac “traktorista” u srcu kaznenog prostora Partizana, ali je šutirao pravo u Jovanovića!

Gol!

U 87. minutu dobio je loptu na desnom boku Ksander Severina, zalomio čuvara i šutirao po zemlji, a lopta posle odbitka prevarila golmana Belića i odsela u mreži.

Stadion u Zaječaru foto:Zajecaronline

Gol!

HAOS I RAZDVAJANJE UMALO TUČA

Sudija odlazi da pogleda ali Stanojević kreće na njega.

Opšti haos i komešanje. Razdvajaju ih na terenu.

Velika gužva na terenu
Poništen pogodak Partizanu nakon VAR analize. Razlog se navodi “igranje rukom”.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević isključen je zbog prigovora

KRAJ!

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

PRODAJA KARATA ZA KONCERT I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!