EVO KAKVO JE STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila će ipak morati da pričekaju
EVO KAKVO JE STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila će ipak morati da pričekaju

Putnička vozila čekaju po pola sata na graničnom prelazu Preševo u oba pravca, dok je na Gradini zadržavanje za automobile na izlazu iz zemlje zadržavanje 20 minuta, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
EVO KAKVO JE STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila će ipak morati da pričekaju
Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, teretna vozila čekaju na izlazu iz Srbije na graničnim prelazima Batrovc, četiri sata i na Sremskoj Rači dva sata, javlja Tanjug.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP „Putevi Srbije“, na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.