EVO KAKO MARIJA MIKIĆ IZGLEDA NAKON OPERACIJE! Skinula se u kupaći, pa pokazala ovo! (FOTO)
EVO KAKO MARIJA MIKIĆ IZGLEDA NAKON OPERACIJE! Skinula se u kupaći, pa pokazala ovo!

Pevačica Marija Mikić nedavno je imala treću operaciju glasnih žica, a po izlasku iz bolnice ponovo je otišla na odmor.
Marija se vratila u Crnu Goru odakle se redovno oglašava na Instagramu, a sada je sa pratiocima podelila fotografije u kupaćem kostimu.
EVO KAKO MARIJA MIKIĆ IZGLEDA NAKON OPERACIJE! Skinula se u kupaći, pa pokazala ovo!
View this post on Instagram
Naime, ona je pozirala u jednodelnom crvenom kupaćem koji je istakao njenu vitku figuru kao i preplanuli ten.
View this post on Instagram
„U toku je oporavak – strogo ćutanje“
Inače, nakon operacije u Turskoj Marija se oglasila na Instagramu i otkrila kakav oporavak joj predstoji.
– Dragi moji ljudi, prijatelji, kolege, svi koji ste odvojili vreme, brinuli se i pisali mi, beskrajno vam hvala na svim lepim rečima. Nemoguće je odgovoriti na svaku poruku koja mi je stigla. Osećam se super, ponovo sam sa svojom decom i u toku je oporavak, što znači strogo ćutanje. Ako me negde sretnete da ne pomislite vidi da sam lujka koja neće da priča sa nama – napisala je Marija na svom Instagram profilu.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!