ENA PROGOVORILA O TRUDNOĆI SA PEJOM: „Meni je očigledno tako namenjeno..“
ENA PROGOVORILA O TRUDNOĆI SA PEJOM: „Meni je očigledno tako namenjeno..“

Voditelj je ušao u rijaliti kako bi započeo još jednu zanimljivu temu koja je podstakla raspravu među ukućanima.
Ovog puta pitanje je glasilo: Da li veruju u sudbinu ili smatraju da svako sam kroji svoj život? Reči nije manjkalo, a mišljenja su se razilazila. Prva među učesnicima koja je podelila svoje viđenje bila je Ena Čolić koja je opet progovroila o simptomima o trudnoći.
ENA PROGOVORILA O TRUDNOĆI SA PEJOM: „Meni je očigledno tako namenjeno..“
– Peja i ja nismo bili suđeni, ja sam to isforsirala. Nažalost, i dalje mi je teško. Mudrost dođe u starosti kad nam više i ne treba. Nešto što je konkretno je suđeno, a usput pravimo neke odluke koje nas kasnije koštaju posledica. Upoznajem sebe sa 31 godinu. Menjam mišljen je o raznim situacijama. Kad sam rekla nešto nikad, e to me zadesilo. Sve što sam doživela na svojoj koži, e o svemu tome sam promenila mišljenje. O svim ljudima. Ne doživiš da ti neko izgovara neke stvari, ne znaš da poseduješ neke stvari. Ne mogu sebi da oprostim odluku da uđem sa njim u vezu – rekla je Ena, pa progovorila o porodici:
– Porodica mi je iznad svega.Uvek me to negde drži, oni su mi najvažniji. Decu mojih sestara gledam kao svoju. Nikad neću ostavriti taj san, ona ima četvoro dece – rekla je Ena.
Ona je dobila pitanje o potencijalnoj trudnoći:
– Nema potrebe da se proverava, nema mogućnosti za to. Možda jer mi se vrtelo u glavi kad izlazila iz tuša. Dragana mi je kao neposlušno dete. Ja sama ne znam šta mi bi. Ne želim da pričam da ću biti normalna, više ništa ne obećavam. Meni je očigledno tako namenjeno – rekla je Ena.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.