NAŠE PEVAČICE SE POTUKLE NASRED ULICE! Skandalčina i opšti haos, komšije otkrile sramne detalje!
Naše pevačice se potukle nasred ulice
Photo: Printscreen Youtube/paparacolov
Pevačice i rođene sestre Edita i Indira Indi Aradinović, potukle su se ispred zgrade u kojoj živi njihova majka Florija.
Kako komšinica tvrdi, povod je prema njenom mišljenju bio parking mesto.
Naše pevačice se potukle nasred ulice
– Znate kako, ovde se ljudi često posvađaju zbog parking mesta, pa sam i tada čula neku viku. Videla sam kroz prozor šta se dešava i baš me je šokiralo kada sam videla njih dve. Indi ne viđam tako često, ali Editu da – kaže starija gospođa, koja je želela da ostane anonimna, a onda otkrila:
– Ne mogu da se setim da li je to bilo početkom januara, ali znam da je još bilo lepo vreme. Pomislila sam da su se možda i one zbog parkinga posvađale, jer je to ovde normalno. Vrištale su, ali se nije jasno čulo šta govore jer je Indi vikala i plakala istovremeno – navodi komšinica, koja poznaje iz viđenja i njihovu majku, koja je bila prinuđena da skoči i razdvoji ćerke.
“Ne dam na nju ni ona na mene!”
Podsetimo, u medijima je osvanuo snimak dve popularne sestre kako se tuku, čupaju, guraju i svađaju. Edita je čak u više navrata bacila Indin mobilni telefon, što ju je dodatno iznerviralo, a kada je sve isplivalo u javnost, obe su se oglasile.
– Braćo i sestre, Drugari i drugarice! Dušmani, vi pogotovo! Sve je u najboljem redu. Vi najbolje znate kako porodice funkcionišu i nefunkcionišu. Smatrate da ćemo ona ili ja davati neke izjave i baviti se ovom glupošću. Možda se do tad opet pobijemo, ali valjano. Pošto smo ovde bile ko dve pijanice ispred supermarketa. Bilo kako bilo, ni ja ne dam na nju, ni ona na mene. Šta je po sredi, za to stvarno treba da vas bole patka. Uživkajte, volem vas – napisala je Edita.
Hypetv.rs/E.B./Informer
BONUS VIDEO:
“Mnoge je zavila u crno!” ISPOVEST bivše snajke ZORICE BRUNCLIK “SRAM JE BILO! Plakala sam zbog nje”
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
“HYPE ZVEZDE” PRIJAVE ZA AUDICIJU:
Prijavljivanje kreće od 15.2. I kandidati se prijavljuju za audicije u Beogradu, Nišu, Šapcu, Sarajevu, Banja Luci, Zagrebu, Skoplju, Podgorici.
Audicije se održavaju u pomenutim gradovima od 15.4. do 1.6.