DVE BOMBE EKSPLODIRALE U BUDVI: Maja i Slađa zapalile primorje, uživale u noćnom životu a onda osvanule na plaži! (FOTO)
Maja Marinković i Slađa Lazić svoje prijateljstvo započele su tokom učešća u Zadruzi a nastavile su ga i dan danas.

Iako je retko ko verovao u njihov odnos, njih dve su odlučile da spakuju kofere i odu na zajednički odmor. S obzirom da je Marinkovićeva nedavno raskinula sa Bilalom Brajlovićem, orna je da pravi haos i uživa punim plućima.
Prvu noć u Budvi provele su u klubu gde je nastupao Nući, stajale tik pored bine, te se nisu libile da svaki trenutak zabeleže i objave na mrežama.

Nešto kasnije su skoknule do drugog mesta na nastup Ace Lukasa.
Pila su se najskuplja pića i ludovalo do ranih jutarnjih časova.

Pitanje je i da li su spavale s obzirom da su u ranim jutarnjim časovima osvanuli snimci sa plaže gde su “pucale” u minijaturnim kupaćim kostima.
BONUS VIDEO:
hypetv.rs / kurir.rs
Komentari
Ostavite komentar
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Sladja željna popularnosti