Background adbanner
calendar

Petak 25. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Zbog loše prodaje karata Svetlana Ražnatović otkazala koncert u Banja Luci! Ana Nikolić pobedila Cecu u prodaji karata i interesovanju publike! „SVAKI DAN JE PLAKALA KRIŠOM“ Otkrivene NAJDUBLJE TAJNE Anđele Đuričić iz rijalitija, kamera ovo NIJE SNIMILA KADA SU PAKLENE VRUĆINE, AUTOMOBIL MOŽE OZBILJNO DA SE OŠTETI Zaštitite ga na pravi način – evo kako PAVLE ŠOKIRAO OBJAVOM! Jovanović BRUTALNO PONIZIO Anđelu, ova poruka će je JAKO ZABOLETI (FOTO) Ovaj kolač sa šljivama je poseban – saznajte zašto! PUCNJAVA NA ZLATIBORU! Ima ranjenih, metak muškarca pogodio u OBRAZ MAJA MARINKOVIĆ POSETILA SVETO MESTO U ITALIJI: Bivša rijaliti učesnica sve iznenadila objavom, evo gde se NALAZI (FOTO) OŽENIO SE BIVŠI RIJALITI UČESNIK! Skoro saznao da će dobiti SINA, čestitke samo PRISTIŽU (FOTO) HIT SCENA! RALE KONTROLIŠE SITUACIJU NA KONCERTU ANE NIKOLIĆ! Spektakl u prepunoj tvrđavi Kastel! (Foto/Video) NAJBOLJI SA NAJBOLJIMA! Oglasio se Saša Mirković nakon što je Ana Nikolić OBORILA REKORD u Banja Luci: „Publika, Ana i Hype ZAJEDNO“ (VIDEO) „SRCE TI OSLEPELO, AL’ ME POGLEDAJ“ Banja Luka u TRANSU, Ana Nikolić ZAPALILA MASU SVOJIM MEGAHITOM (VIDEO) IGLA NE MOŽE DA PADNE U BANJA LUCI! Ana Nikolić dominira na KONCERTU – svi uglas pevaju hitove! (VIDEO) SOFI TKAČENKO POKREĆE NOVI BIZNIS! Odlučila da se pokaže u novoj profesiji, ovo niko nije OČEKIVAO (FOTO) ANA NIKOLIĆ ODUŠEVILA SVE U BANJA LUCI! Započela koncert hitom koji je ponovo oživeo! (FOTO/VIDEO) ANA NIKOLIĆ STALA NA LUDI KAMEN! Ekskluzivno za Hype Tv otkriva detalje udaje za Raleta: „Stalno smo u RATNOM odnosu…“ VOZAČI, PRIPAZITE NA OVE IZMENE: Zatvaraju se trake na državnom putu

„DVA TONA NE ZNA DA UBODE U ORIGINALU! UZME MIKROFON I DERE SE!“ Saša Mirković kratko i jasno opisao Đanija! (VIDEO)

Objavio: RHT
04/01/2025 7:00 PM

„DVA TONA NE ZNA DA UBODE U ORIGINALU! UZME I DERE SE!“

Saša Mirković bio je specijalni gost poslednjeg izdanja emisije „Pretres“.

Foto:HYPE TV

Direktor i vlasnik Hype produkcije i istoimene televizije, rekao je da voditelj može sve da ga pita i davao je iskrene odgovore.

Pričajućii o pevačima, dotakao se i Radiše Trajkovića Đanija, koga je opisao u nekoliko reči.

Đani je narikača, šta drugo može da bude. On dva tona ne zna da ubode”, izjavio je Saša Mirković.

„DVA TONA NE ZNA DA UBODE U ORIGINALU! UZME MIKROFON I DERE SE!“

https://www.instagram.com/reel/DEaMvoPiaIm/?igsh=ZHFnbjVicjJ2M2t0

“Ne dopada vam se to?”, glasilo je pitanje voditelja.

Dva tona ne zna u originalu da ubode, to vam sve govori o pevaču. Uzmeš i dereš se tamo… Urlaš u mikrofon, to je baš tezga-pevač. Nije ni pevač, nego mlati…”, odgovorio je Mirković sasvim iskreno i realno.

Podsetimo, Saša Mirković je u emisiji govorio i o Mariji Šerifović, kojoj je dva puta pomogao. Ali je pričao i o Željku Joksimoviću i njegovom evrovizijskom putu, kao i grešci koju je tada napravio.

Šta se zapravo desilo. Leontina me je u stvari mrzela zbog Željka Joksimovića jer sam učestvovao u Lanetu i drugom mestu. Tada me Željko nije poslušao, pa je Ruslanu doveo završno veče. Tada smo mi doveli trubače iz Surdulice u Istanbul. Željko je doveo Ruslanu, i za toliko nam je bodova Ruslana oduzela to prvo mesto. Ja sam se to veče vratio za Beograd… Čekao sam potom 2007. godinu da Srbija postane samostalna i prijavio pesmu”, izjavio je Mirković.

Ceo Pretres koji beleži neverovatnu gledanost na Jutjubu, pogledajte u nastavku:

Hypetv.rs V.M.

NOVA MIRA ŠKORIĆ

Najbolja pevačica na našim prostorima nedavno je objavila novi singl pod nazivom “Branim se”.

Mira Škorić je tako iznenadila brojnu publiku, a za Hype TV portal imala je par reči o novom projektu.

“Pesmu je radio Vuk Matić, tekst, muziku i aranžman. Jedna divna saradnja. Prosto mislim da je apsolutno ženska himna. To sam ja, a opet nekako malo drugačije je sve to upakovano. U svakom slučaju, ponavljam, to je ženska himna“, rekla je Mira za naš portal.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner