Background adbanner
calendar

Nedelja 14. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
VELIKA POBEDA DUŠKA TODOROVIĆA: Srbin brutalnim gušenjem upisao novi trijumf u UFC-u (VIDEO) NAROD JE POBEDIO! SRBIJA JE POBEDILA! Oglasio se Vučić! NORA ISKULIRALA OCA, PA PORUČILA DA JOJ LUKA PUNO NEDOSTAJE: Aneli Ahmić podelila ŠOK SNIMAK, Asminu NEĆE BITI DOBRO! TURČIN NOŽEM IZBO MUŠKARCA NA ZVEZDARI! Nakon krvavog obračuna, Tužilaštvo zatražilo pritvor, ovo su strašni detalji ŽESTOKA SVAĐA MILJANE KULIĆ I ASMINA DURDŽIĆA U PROGRAMU UŽIVO! Sve se treslo od NJENIH REČI, ovako mu je ZAPRETILA! ZOVE VAS SREĆA! Rođeni u ova 3 znaka će u nedelju, 14. septembra zaboraviti na tugu, biće najsrećniji na svetu ALEKSANDRA NIKOLIĆ IPAK NE ULAZI U RIJALITI! Isplivao njen snimak, evo GDE JE I ŠTA RADI, svi u NEVERICI (FOTO) „MUŽ ME JE POVREDIO!“ Nikolina Kovač OTKRILA ŠOK DETALJE iz braka: „Oprostila sam mu“ (VIDEO) EKSKLUZIVNO OGLAŠAVANJE DEJANA DRAGOJEVIĆA ZA HYPE: “Svi smo tužni, imao je tumor! Sve smo probali!” Pas Kuki će zauvek ostati upamćen po kratkom repiću „NISAM BILA U LJUBAVNOJ VEZI SA VLADOM STANOJEVIĆEM!“ Nikolina Kovač otvoreno: „Da sam bila sa njim bilo bi transparentno!“ „BIO SAM U PRAVU! IMAO SAM MOŽDANI, PRIVATNA KLINKA JE POTVRDILA DA IMAM OŽILJKE PO MOZGU“ Potresna ispovest tiktokera: „Idem kod psihijatra ZBOG TRAUMA KOJE SAM PREŽIVEO…“ CRNOGORAC SA 30 METARA REŠIO DERBI ITALIJE! Juventus u nadoknadi slomio Inter (VIDEO) „U SAŠINOM TELEFONU SAM PRONALAZILA PROVOKATIVNE VIDEO SNIMKE!“ Nikolina Kovač ŠOKIRALA izjavom: „Žene se spuste na razne nivoe!“ EKSPLOZIJA NA ŽELEZNICI! Dve osobe poginule, ovo su detalji „ZA NJU JE KATASTROFA…“ Asmin ne želi više da ćuti, otkrio sve o Staniji pred njen ULAZAK U RIJALITI, ovo će ŠOKIRATI SVE! DUŠICA JAKOVLJEVIĆ IZMASAKRIRALA LICE: Gledaoci ZGROŽENI prizorom, još jedna NEUSPELA OPERACIJA?

DUŠKO SPAKOVAO KOFERE I ODVEO ĆERKU IZ SRBIJE! Hitno reagovala i Jelena, oglasila se javno!

Objavio: RHT
16/06/2024 6:13 PM

Duško odveo ćerku iz Srbije

Photo: Antonio Ahel/ATAImages/Ilustracija

Duško Tošić otišao je u Nemačku sa ćerkom Nikom gde će se večeras odigrati utamica Srbije i Engleske od 21 čas.

Duško je objavio selfi sa svojom naslednicom koja je pozirala u dresu Srbije i sa sunčanim naočarima na glavi.

Tošić odveo ćerku iz Srbije

Photo: Printscreen Instagram/duskotosic/Duško odveo ćerku iz Srbije

Uz fotku, Tošić je dodao emotikone zastave Srbije kao i Engleske, uz to fudbalsku loptu i avion koji poleće.

Nekoliko sati ranije, Jelena Karleuša je na svom Instagram storiju objavila Nikinu fotografiju u dresu reprezentacije i dodala opis:

-Svim srcem uz Srbiju!

Duško dobio zabranu prilaska Jeleni

Nakon što je Jelena Karleuša prijavila Duška Tošića policiji jer je nedavno upao u kuću i napao nju i njenog prijatelja M. J. fudbaler je doveden u policijsku stanicu gde je saslušan.

Pevačica je odlučila da ne goni supruga za navodni napad na nju i njenog prijatelja, a fudbaleru se izriče hitna mera zabrane prilaska.

Photo: Printscreen Instagram/karleusastar

Podsećamo, ovo nije prvi put da Karleuša prijavljuje supruga za nasilje. Ona je pozvala policiju i na Božić 2022. godine, tvdeći da joj je udario šamar, ali je odbila medicinsku pomoć.

Tada je policija sa Savskog venca otišla na kućnu adresu.

Jelena je tada rekla da je Tošić psihički maltretira i da joj je zavrnuo ruku, dok je on sve to negirao, ali je priznao da su se svađali jer imaju nesuglasice u braku.

Pevačica se kasnije predomislila i odustala od krivičnog gonjenja.

Ona je i ovom prilikom rekla da prvo mora da se konsultuje o svojim daljim koracima, pre nego što da svoju zvaničnu izjavu u policiji.

Hypetv.rs/E.B.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

U prilogu ispod, ispovest Site Ahmić, Aneline sestre ekskluzivno za Hype televiziju

“Janjus zeli da Aneli pobaci dete!” SITA AHMIC “Stanija i Asmin su ZLO!”

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner