četvrtak, 4. dec 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: DRAGANA MIRKOVIĆ PONOVO ŽRTVA INTERNET PREVARE! (FOTO)
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » DRAGANA MIRKOVIĆ PONOVO ŽRTVA INTERNET PREVARE! (FOTO)
NEWSNOVOSHOWBIZVESTI

DRAGANA MIRKOVIĆ PONOVO ŽRTVA INTERNET PREVARE! (FOTO)

28.05.2022 | 11:00
NEWS NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 1 min.
Podeli

Dragana Mirković još jedna je u nizu pevačica koja se našla u neprijatnoj situaciji i postala žrtva internet prevare.

Instagram

Ovaj put ni folk divu nisu zaobišli prevaranti na društvenim mrežama koji za sumnjive objave i oglase koriste imena i fotografije poznatih ličnosti. Tako se na Instagramu pojavila reklama u kojoj pevačica, navodno, hvali proizvod za mršavljenje uz koji „kilogrami samo nestaju“, leče parazite i tope masne naslage. Uz ovaj oglas, oni su objavili i pevačicinu fotografiju od pre nekoliko godina u uskoj crvenoj haljini, kako bi naivni pomislili da je njena figura rezultat korišćenja ovog proizvoda.

Čim je do nje došao ovaj oglas, Dragana je svoje fanove na Instagramu upozorila na prevare koje kruže društvenim mrežama, a za koje neko zloupotrebljava njene fotografije.

– Pažnja! Ovo je prevara! – napisala je Mirkovićeva uz sliku lažnog oglasa. Inače, ovo nije prvi put da je Dragana meta sličnih prevaranata. Jednom prilikom Dragana se našla na meti hakera koji su preuzeli njenu Fejsbuk stranicu i počeli da objavljuju neprimeren sadržaj, zbog čega se obratila policiji i prijavila slučaj.

Izvor:Kurir.rs

OZNAKE:Dragana Mirkovićhypetv.rsinternetprevara
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava LUKAS I FOLK HAUS BEND NAPRAVILI JOŠ JEDNU ŽURKU ZA PAMĆENJE U BEČU! (VIDEO)
Sledeća objava ISPLIVALA PRIVATNA PREPISKA UČESNICE ZADRUGE I MATEJA PERIŠA! (FOTO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

KEJT MIDLTON NA GLAVI NOSILA 2.600 DIJAMANATA! Tijara izrađena za kraljicu Viktoriju 1853. godine! (FOTO)

CITY HYPE! Tara Ristić priznala da je i dalje u kontaktu sa bivšim! Darko Lazić  otkriva kad planira da stavi tačku na muzičku karijeru? 

BEBA (1) PREMINULA U VRTIĆU! Hitna pomoć nije mogla da je spase!

VELJKO PAUNOVIĆ SADA JE ZVANIČNO SELEKTOR SRBIJE! Ovo su detalji

DANIJELU DIMITROVSKU ISPROZIVAO TAKSISTA?! Voditeljka doživela ŠOK – javno progovorila o SVEMU!

„UŠAO JE DA ZARADI ZA MALU BARBARU, A VEĆ JE KAŽNJEN“ Terzin drug se oglasio za Hype TV: Spomenuo NEDOZVOLJENE SUPSTANCE, pa najavio TUŽBU Mini Vrbaški?

Ne propustite

ISPLIVALE INTIMNE FOTKE MAJKE MINE VRBAŠKI SA POZNATIM VODITELJEM! Sve pršti od STRASTI – upoznao je i sa RODITELJIMA?! (FOTO)

Rijaliti VESTI

NAJJAČI ŠUT SVIH VREMENA! Srbin zbog „topa“ u nozi ulazi u istoriju!

SPORT VESTI

PRVO OGLAŠAVNJE GASTOZA O RASKIDU I INCIDENTU! Nakon što su iznete SKANDALOZNE OPTUŽBE u sve se UKLJUČILA I POLICIJA!

Rijaliti VESTI

Oglasio se predsednik Vučić nakon sastanka sa ambasadorom Bocan-Harčenkom: „Razgovarali smo i o snabdevanju gasom i jačanju našeg energetskog sistema“

POLITIKA VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?