Background adbanner
calendar

Petak 11. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ANA NIKOLIĆ NAPADNUTA! On nije mogao da sakrije bes: “Ti bi mu se vratila, ali znaš da bi te OSUDILI!” OVAJ MOĆNIK JE MUŽ VESNE VUKELIĆ VENDI! Krije ga i čuva od svih, a sada je jasno i zašto! (FOTO) KARLOS ALKARAZ PREŽIVEO ELIMINACIJU! Novakov prijatelj doživeo NAJVEĆI BLAM u Monte Karlu! Poznat prvi polufinalni par! Gastronomska manifestacija u BEOGRADU! 7 vikenda u Savskom parku! KOLIKO IDEALIZOVANA SLIKA LJUBAVI I BRAKA UTIČE NA STVARNE ODNOSE? Na ovo i mnoga druga pitanja odgovaraju stručnjani u emisiji “MALE STVARI” u NEDELJU od 12 časova! EVO KAKO JE IVANA POSTALA JEDNA OD NAJBOGATIJIH SRPKINJA! Udala je za osnivača “Gugla”, promenio joj život, 20 godina je stariji od nje (FOTO) ČLANOVI PORODICE GUDELJ SE JAVNO OBRATILI EMI RADUJKO! Sada je sve jasno – evo da li su ona i mladi fudbaler ZAJEDNO! (FOTO) “UGROZILA JE MOJE DETE” Munjez izneo žestoke OPTUŽBE na Matorin račun, pa rečima o NJENOJ PORODICI ŠOKIRAO SVE CITY HYPE! Danijel Pavlović otkrio koliko često se viđa sa sestrom  Marijom Šerifović? Pitali smo Jelenu Golubović koji savet bi dala svim mladim glumcima? “SKIDAO SAM SE SA HER*INA NA SUVO” Bane Vidaković bio u EKSTREMNIM kandžama opijata: “Organi su mogli da mi popucaju” MAJKA DEČAKA UBICE IZ “RIBNIKARA” SVEDOČI O KLANU VELJKA BELIVUKA?! Ima saznanja o ključnim dokazima MILOJEVIĆ UPOZORAVA PRED PARTIZAN! “To smo PRIČALI i prošle godine”! NOVINAR HYPE TELEVIZIJE OTKRIVA DA MU JE NAJVEĆA LJUBAV BILA POKOJNA ĆERKA MILIĆA VUKAŠINOVIĆA! “ŠTA JE BRE OVO?” Popularna pevačica EKSKLUZIVNO o Karleušinim zamerkama na njen rad: “Želim HARDCORE, oslobodi se!” “TATA ME JE PODRŽAO DA STAVIM SILIKONE” Katarina Grujić šokirala izjavom: “Zvali su me klempava i daska!” NA HILJADE SRBA NE ZNA DA IMA HIV VIRUS! Stručnjaci upozoravaju: “Brojke su zabrinjavajuće”

DOLAZILA NA 13 SLAVA ZA 13 GODINA I 13 BDENJA U CRKVI Jeziva priča Zorana Marjanovića misterija u njegovom životu

Objavio: RHT
26/07/2022 11:00 PM

Kompozitor Zoran Marjanović pre samo nekoliko dana zvanično je osuđen od strane suda za ubistvo supruge i pevačice Jelene Marjanović.

FOTO: Youtube/YouTube

Nakon ove užasne tragedije, Zoran Marjanović doneo je odluku da se upusti u rijaliti avanturu, te je ušao u “Zadrugu”.Tokom boravka na imanju u Šimanovcima, obavio je razgovor sa cimerom Lepim Mićom, koji ga je ispitivao o pojedinim detaljima njegovog odnosa i celokupnog skandala oko Jeleninog ubistva.

Zoran je tokom razgovora sa Lepi Mićom, pre uključenja u Zadrugu o izvesnoj Zorici, a potom se dotakao i samog svirepog ubistva supruge Jelene.

– Ona žena, laka joj crna zemlja, eto, 13 godina je dolazila u našu kuću, zna od kada sam klinac bio, zna koliko sam u veri, i ona je patrijahalno vaspitana, nama je porodica bila srž, ono što svim Srbima treba da bude, moral, vera i na to se ne da. Zato smo mi bili vezani, kada je počelo sve ovo da se dešava, ona žena je bila pogubljena, nju zaustavljaju na kapiji i pitaju je za sektu, ona nije znala ništa.

– Ja je pitam kako ne znaš ništa Zorice, bila si kod nas na 13 slava za 13 godina, 13 bdenja u Sabornoj crkvi, kako to pominješ? Ja njoj to praštam, ona je bila pogubljena i od bolesti, tragedije i svega, eto… ja sam rešio, ili padam, ili ustajem, digao sam se kao tigar, došao sam ovde da me ljudi vide, ta čitava priča moja može da traje satima i satima. Na to je na neki način prirodno.

Broj 13 nije samo zlokobni, koristio se i za vradžbine!

Broj 13 proteran je u carstvo vradžbina I crne magije. Prema njemu broj 13 je jedinstvo, budući da je to brojčana vrednosti jevrejske reči ehad,pise se kao alef /het /dalet tj. 1+ 8+4 zato sto 13 meseci formira pun krug ili ciklus, lunarnu godinu od 13 meseci I 28 dana. Kako je broj 13 karakterističan za Mesec i za žene, u kasnijim kultovima koji su računanje vremena zasnivali na Suncu ne na Mesecu, lunarne pojave su se smatrale prokletim i izjednačavale su se sa mrakom, bolešću i smrću.Nakon toga broj 13 postaje simbol nesreće i nečistoće.

Izvor: kurir.rs/republika

BONUS VIDEO:

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner