“DOKLE VIŠE O MOJIM MINIĆIMA DOK GOSPOĐE ZAKOPČANE DO GRLA RADE TO ŠTO RADE” Rada Manojlović raskrinkala mnoge!
“DOKLE VIŠE O MOJIM MINIĆIMA DOK GOSPOĐE ZAKOPČANE DO GRLA RADE TO ŠTO RADE” Rada Manojlović raskrinkala mnoge!
Pevačica je istakla da je brzopleta i da joj pisanje bolje ide nego govor, pa je iznela sve što joj smeta.

Rada Manojlović je navikla na brojne komentare o njoj jer je javna ličnost, ali se mnogo preispituje i sada je rešila da neke stvari objasni.
“Posle 20 godina slušanja priče i čitanje uvreda kako smo mi pevačice k… mora i meni neki izduvni ventil da izleti. Svakako, objasnila sam na šta sam mislila. Na kraju priče, to nije moja stvar, nek radi ko šta hoće i nek živi svako kako hoće, samo, ako bi moglo, da se ne vređamo… I-ha-haj, gde bi nam kraj bio!”, rekla je Rada, koja je raskrinkala mnoge.

RADA ISKRENO O FOLIRANJU!
“U mom selu ima 200 ljudi. Dobar deo njih ima dete sa komšijom, ali se ne sumnja o tome. Majke se prave lude. Snajka je sa svekrom. Znaš, to su sve žene zavijene do grla, domaćice, ma primer, ali nikad se ne bi reklo. Nijedna minjak nije obukla u životu. Starije žene, čak i babe. Dužina suknje nema veze sa vernošću. U svakom okolnom selu to postoji. I nda će meni te žene da zameraju minić”, ističe Rada koja je pomenula svoju brzopletost.
“Dakle, nisam mislila na svoje komšije i generalno svoje selo, koje ističem već skoro 20 godina. I za koje se ne bi čulo da ga ja nisam toliko hvalila i potencirala. Već da u skoro svakom selu znamo za poneki takav slučaj. Problem je što su sela mala, pa tu svi sve znamo. A naravno da svega toga o čemu sam govorila ima i u gradovima. Ali se manje zna jer se ljudi ne poznaju. Naravno, pojedinačni slučajevi koje sam navela ne predstavljaju sve ljude i ne predstavljaju celo mesto. Ali to ne znači da ih nema”, napisala je Manojlovićeva putem Instagram priče.

“DOKLE VIŠE O MOJIM MINIĆIMA DOK GOSPOĐE ZAKOPČANE DO GRLA RADE TO ŠTO RADE” Rada Manojlović raskrinkala mnoge!
Mnogima smetaju njeni stajlinzi.

“Problem je i što se devojke koje se provokativno oblače. U koje spadam i ja, oduvek, smatraju devojkama nižeg morala i nazivaju nas pogrdnim imenima, pa, eto, nekada mora da mi prekipi. U fazonu “dokle više o mojim minićima dok ove neke nazovi gospođe zakopčane do grla rade to što rade”. Opet ponavljam, to su pojedinačni slučajevi. Nema razloga da se u mojim rečima pronađe bilo ko ko tu ne pripada i ko me ne vređa. Dakle, još jednom, odnosi se samo na one koji mene vređaju, a rade to što rade”, zaključila je pevačica.
Hypetv.rs V.M.
BONUS VIDEO: