
Koncert legende narodne muzike Miroslava Ilića u Areni Zagreb završen je dirljivim momentima koji su publiku ostavili bez daha.
Na samom kraju večeri, pevač se obratio publici rečima da je „ovo tek zagrevanje za sledeću godinu“, a zatim se emotivno osvrnuo na nedavni gubitak svog velikog prijatelja Halida Bešlića.
View this post on Instagram
„Ovo je bilo zagrevanje za sledeću godinu, zlato moje! Bog neka vas čuva, neka vam da zdravlje! Znate da smo se skoro oprostili od našeg velikog ortaka. Bio sam neki dan u Sarajevu, bio je to jedan od najtužnijih dana… Ja nemam snage da pevam, ali će moj Dejo! Uživajte!“, rekao je Ilić pred prisutnima.
Pevač je zatim zamolio svog saradnika da izvede legendarni hit pokojnog Halida, „Miljacka“.
Publika je u parteru bila u suzama, a atmosfera je bila ispunjena tugom i poštovanjem prema velikoj muzičkoj legendi.
Ovaj emotivni trenutak još jednom je pokazao koliko su prijateljstvo, poštovanje i muzika povezani u srcima najvećih umetnika narodne scene, ostavljajući neizbrisiv trag u sećanju svih prisutnih.
PROČITAJTE JOŠ:
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.

SLAVLJE U DOMU PREDRAGA I ANE RAJKOVIĆ: Manekenka podelila prelepe vesti, čestitke stižu sa svih strana!
OVO NE SMETE PROPUSTITI! Miroslav Ilić večeras stiže u Arenu Zagreb! Sve je spremno za SPEKTAKULARNU NOĆ!
MIRA ŠKORIĆ I ACA LUKAS UKRSTILI GLASOVE U ZAGREBU! Publika na nogama i u transu, noć za pamćenje! (VIDEO)