Background adbanner
calendar

Petak 5. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
CITY HYPE! ČUVENA BARBARA O’NEILL PODELILA JE SA NAMA ODUŠEVLJENJE SRPSKIM NARODOM! Mirka Vasiljević otkrila je sve IZAZOVE sa kojima se suočava! „ŠTA JE ROĐENDAN BEZ PESME, RADOSTI I VAS, MOJE VERNE PUBLIKE?“ Miroslav Ilić poziva publiku da ZAJEDNO NASTAVE TRADICIJU – uskoro koncerti u Sava centru! BAKINGEMSKA PALATA SE HITNO OGLASILA! Preminula vojvotkinja! LEJDI GAGA RAZBESNELA FANOVE! Pevačica otkazala koncert samo nekoliko minuta pre početka! „NEMAM NIKOGA, VALJDA ĆE SE NEKO SETITI DA ME SAHRANI“ Naš pevač puca od melanholije! DANAS I SUTRA NA KALEMEGDANU PROVERITE NIVO ŠEĆERA U KRVI, PRITISAK… Besplatni preventivni pregledi od 17 do 20 časova! POKOŠEN MOTOCIKLISTA! Teška saobraćajna nesreća kod Novog Sada! OVO JE PRAVO POREKLO MIROSLAVA ILIĆA! Pevač odlučio da sazna celu istinu! EMINA JE PRE PEVANJA VODILA VREMENSKU PROGNOZU! Šefica joj je bila poznata pevačica! NJIH ČETVORO SU NASLEDNICI ARMANI IMPERIJE?! Evo i kada će se održati sahrana i ko će moći da prisustvuje? DOBIĆETE NA LUTRIJI! Jesen će biti srećna za ove horoskopske znake, ovo morate da znate! Porodila se Dubravka Đedović Handanović! Kompozitor i ministarka postali roditelji devojčice! VELIKE PROMENE U GRADSKOM PREVOZU! Sve zbog manifestacije „Trka 10k“ DA LI JE MOGUĆE? Srbija nije više glavni kandidat za zlato na EP! Evo ko je PRETEKAO „Orlove“! Ne, nisu Turci! BARBARA O’NIL UŽIVA U BEOGRADU! Poznata svetska faca gostuje na Hype TV, a ovako se provodi u prestonici! „OD PRVOG DANA SAM ZNAO DA NEĆE BITI NIŠTA OD TOGA“ On je raskrinkao Milicu i Boru!

NIŠTA NIJE SLUTILO NA TRAGEDIJU! Vodi se istraga zbog smrti devojke koja je stradala u Budvi

Objavio: RHT
29/05/2025 9:17 AM

NIŠTA NIJE SLUTILO NA TRAGEDIJU! Vodi se istraga zbog smrti devojke koja je stradala u Budvi/Devojka tragedija Budva

Photo: Printscreen Instagram/tijana.radonjic

Novosađanka (19) stradala je juče u Budvi tokom parasejlinga. Hitna pomoć je brzo reagovala, ali, nažalost, devojci nije bilo spasa. Nekoliko sati nakon tragedije, njene tri drugarice bile su uplakane ispred zgrade gde je stradala devojka živela sa porodicom. U suzama smogle su snage tek da kažu nekoliko reči o stradaloj drugarici.

Prema prvim informacijama, do nesreće je došlo kada se tinejdžerka, iz još uvek neutvrđenih razloga, odvezala sa sigurnosne sajle i pala sa visine od oko 50 metara pravo u more.

NIŠTA NIJE SLUTILO NA TRAGEDIJU! Vodi se istraga zbog smrti devojke koja je stradala u Budvi

Potresne scene ispred zgrade gde je stradala živela

– Ona je nedavno otišla u Crnu Goru na odmor. Ništa nije ukazivalo na to da bi sebi naudila – rekle su kroz suze njene prijateljice

Komšinica koja je izašla iz zgrade, jedva je izustila rečenicu:

– Tragedija. Bila je divna, uvek nasmejana. Dolazi iz skladne porodice. Svi smo u šoku.

OTAC NASTRADALE TIJANE (19) SE OGLASIO! Jedva izustio ove reči nakon užasa u Budvi – van sebe od tuge!

Visina od 400 metara i tura duga sat vremena

Nesreća u kojoj je nastradala mlada Novosađanka dogodila se tokom parasejlinga, popularne letnje aktivnosti u kojoj se osoba uz pomoć padobrana podiže visoko iznad mora dok je vuče gliser.

Ovakve vožnje, kako se navodi na sajtu agencije preko koje je Novosađanka zakazala let, se odvijaju na visinama i do 400 metara, traju oko 15 minuta, dok čitava tura traje do sat vremena. Aktivnost je popularna među turistima, ali zahteva strogo poštovanje bezbednosnih mera i ispravnost opreme.

– Trenutno o tome ne možemo da razgovaramo preko telefona. Moramo da sačekamo da cela istraga bude završena – kratko je rečeno u agenciji preko koje je devojka prijavila let.

Nadležni organi u Crnoj Gori pokrenuli su zvaničnu istragu kako bi se utvrdile tačne okolnosti nesreće.

Uživala na odmoru, na fotografijama lepa i nasmejana

Nastradala devojka je prethodnih dana na svom „Instagram“ nalogu objavljivala fotografije iz Crne Gore i apsolutno ništa nije moglo ni da nasluti da će doći do ovakve tragedije.

Nedugo nakon vesti o tragediji, video-snimak na kom se nesrećna devojka otkopčava i pada sa 50 metara visine, objavljen je na društvenim mrežama.

Prema rečima očevidaca, devojka je pala u vodu i odmah je čamcem prevezena do gradske marine, gde je ekipa Hitne pomoći mogla samo da konstatuje njenu smrt.

U Upravi policije u Crnoj Gori i dalje nema detalja.

– Utvrđuje se da li se radi o nesrećnom slučaju ili je reč o samoubistvu – kaže izvor.

Istraga je u toku.

POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”

Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.

“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

HypeTv.rs / Blic / M.K.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner