Background adbanner
calendar

Četvrtak 24. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
“MORA JOŠ VIŠE DA SE GOVORI O TOME” Vučić o alimentacionim fondovima “NIJE ISTINA DA SAM UMRLA! ŽIVA SAM, HVALA NA PITANJU!” Ava Karabatić se hitno oglasila! (FOTO) OD -15 DO TRIJUMFA! Doužer i Larkin SRUŠILI prvaka Evrope u Atini! Spektakularna DRAMA u OAKA areni! “TORTA NA TRI SPRATA, GLAMUROZAN VATROMET” Zavirite na gala svadbu Tee Tairović! Pevačica skinula venčanicu, a njen suprug ne prestaje da radi OVO! (VIDEO) OTKRIVEN POBEDNIK RIJALITIJA! Produkcija razmišlja između nje i Gastoza, evo kakve su PREDIKCIJE VUČIĆ SAOPŠTIO VAŽNU VEST: Imam ideju da napravim veliki globalni forum koji će biti održan u Beogradu NOVI UDARAC KOJI ĆE MATORU DOKRAJČITI! Loše vesti za Tomićevu, nije mogla ni da nasluti! PROMENA REŽIMA RADA JAVNOG PREVOZA Izmena na ovim linijama “DOBIO SAM POZIV” Vučić najavio susret sa Trampom! UDRI PO NJIMA, SAMO ZATO ŠTO SU LOJALNI SVOJOJ KUĆI Vučić: Uspeli smo da izbegnemo najteži scenario “KAD LJUDI MISLE DA SPAVAM, NE SPAVAM” Predsednik Vučić: “Uvek znam šta se dešava i brinem” PRVI INTERVJU ANE IVANOVIĆ NAKON VESTI O RAZVODU: Ovo je čekala cela planeta! POBEDA DO FAJNAL-FORA! Fener RAZNEO Francuze, ljubimac delija BLISTAO! NAŠA PEVAČICA BILA SA OŽENJENIM MUŠKARCEM! Evo šta je privuklo kod njega: “Htela sam samo zabavu…” “DOKAZA ZA OBOJENU REVOLUCIJU IMA MNOGO” Vučić: Za pet meseci samo za hranu trebalo im je 22,5 miliona! SLAVLJE U SRCU ŠUMADIJE! Radnički je finalista Evrokupa! Igraće protiv NAJTROFEJNIJEG kluba na svetu!

DEVOJKA OTIŠLA NA PLAŽU I DOBILA OZBILJNE OPEKOTINE, SVE ZBOG OVOGA: Kada se vratila sa plaže, sačekao je UŽAS

Objavio: RHT
12/08/2023 4:30 PM

Kloi Holadej je TikTokerka koja na ovoj društvenoj mreži ima 300.000 pratiilaca. Nedavno je privukla pažnju šire javnosti kada je objavila svoje snimke posle sunčanja.

Foto: Printscreen tiktok

Ova dama je rekla da smatra da neće dovoljno pocrneti ukoliko koristi kremu za sunčanje sa zaštitnim faktorom, pa je rešila da je preskoči i namaže se samo uljem. Rezultat koji je dobila na kraju dana učinio je da poruči svim pratiocima da dva puta razmisle pre nego što preskoče kremu koja je namenjena isljučivo za boravak na suncu.

– Upravo sam došla sa sunčanja i kao što možete da vidite izgledam kao paradajz. Po ko zna koji put sam napravila grešku i preskočila kremu sa zaštitnim faktorom. Mislila sam da će ulje biti sasvim dovoljno da me zaštiti od štetnih sunčevih zraka, ali nisam bila u pravu. Sada imam opekotine po licu i celom telu, a to nije sve. Mesta kao što su prevoji laktova i kolena, kao i tamo gde mi se ukrštao kupaći kostim, su potpuno bela i izgledam bukvalno prepečeno – rekla je u svom TikTok videu, a o tome je pisao i San.

Lekari neperestano upozoravaju na štetnost sunčanja. Opšta je preporuka da se ne izlažete suncu između 11 i 16 časova, a ukoliko to radite preporučljivo je da koristite kremu za sunčanje sa zaštitnim faktorom 50. Lekari upozoravaju da su posledice sunčanja veoma opasne po zdravlje i da osoba rizikuje da dobije rak kože, a čak se i melanom, najgori stadijum raka kože, dobija uglavnom na ovaj način.

– Vi ste izloženi UVA i UVB zračenju čak i kada je oblačno, zbog čega se apeluje da se krema sa zaštitnim faktorom nanosi stalno, pogotovo leti. Krema neće sprečiti da pocrnite, već će sprečiti pojavu opekotina i razvoja drugih kožnih obolenja – kažu dermatolozi ispred Nacionalne zdravstvene organizacije Velike Britanije.

Komentari nisu prestali da sed nižu, a fanovi su bili veoma zabrinuti.

– Vodi računa da ne dobiješ sunčanicu, visoku temperaturu i groznicu.

– Ti si još i dobro prošla čim možeš da se snimaš.

– pamet u glavu devojko.

– Rizikuješ da dobiješ ozbiljne opekotine, a onda ti sunčanje neće biti ni na kraj pameti.

– Molim te ne izlazi bez kreme sa zaštitnim faktorom, ja sam osoba od 26 godina obolela od melanoma – glasili su samo neki od komentara.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner