Background adbanner
calendar

Utorak 10. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
“SNIMALA SE ZA INSTAGRAM ZA VOLANOM I JELA PLJESKAVICU KADA JE UBILA MOG SINA” Stravična ispovest Dragana Jovovića u emisiji “(NE)DOKAZANI” o smrti svog PETNAESTOGODIŠNJEG naslednika KUPILI STE GORAK KRASTAVAC – VIŠE NE MORATE DA GA BACATE! Ovaj trik mu vraća lep ukus! ŠOKANTNO NAUČNO OTKIRĆE: Žvakanje žvake smanjuje rizik od karijesa! EVO ŠTA SVE TREBA DA SADRŽI PUTNA APOTEKA! Farmaceutkinja sve detaljno preporučila TOM KRUZ UŠAO U GINISOVU KNJIGU REKORDA! Evo koliko puta je glumac skočio sa zapaljenim padobranom! CEO SVET SE OPRAŠTA! Umro Slaj Stoun NATALIJA TRIK FX SE SKINULA U ŠESTOJ DECENIJI Pokazala čime raspolaže i šokirala sve (FOTO) TERZA OTKRIO JEZIVE DETALJE VEZE MILICE I GASTOZA! Veličkovićeva će doživeti NERVNI SLOM! ALEKSA PEROVIĆ POSTAO TATA PO TREĆI PUT! Zna se pol bebe, a tek da čujete ime SPEKTAKL U OSIJEKU I BRISELU! Hrvatska napunila mrežu Češke do vrha, De Brujne rastužio Velšane „MUŠKARAC SE O SVEMU PITA“ Melinu osvojio MOĆNIK IZ SENKE, a nedavno je otkrila pravu istinu o Harisu PROCURILE VRELE FOTKE ĆERKE SAŠKE KARAN Nikada se ne pojavljuje u javnosti, a evo kako izgleda! „MOJA DECA ŽELE DA IMAJU SVOJU DECU ODMAH“ Emina Jahović progovorila o sinovima i bivšem mužu! EDITA SE OGLASILA NAKON SKANDALA NA NASTUPU: „Imam jasne granice kada je u pitanju fizički kontakt…“ BEOGRAD BIO SVEDOK TRAGEDIJE! Koncert Ejmi Vajhaus na Kalemegdanu, samo tri nedelje pred njenu smrt, pamtimo ovako! ANA KORAĆ PODELILA PRELEPE VESTI! Izabranik je odveo na ovu destinaciju – čestitke pristižu jedna za drugom!

DEJAN ISPRIČAO KAKO MU JE U VEZI SA ALEKS: Prisetio se finala sa Dalilom, priznao: Aleksandra je dosta trpela

Objavio: RHT
17/07/2022 9:50 PM

Voditeljke Tijana Prica i Bojana Lazić ugostile su Dejana Dragojevića. Na samom početku razgovora Dejan je otkrio da se trudi da ispoštuje sve medije iako je poslednjih dana rastrzan na sve strane.

Foto: ATA Images

-Trudim se, mediji su bitni. Koga ću da ispoštujem, ako ne vas koji ste nas pratili 10 meseci – rekao je Dejan Dragojević na samom početku intervjua.

Da li si sanjao da budeš zvezda?

-Kada bih rekao „ne“, slagao bih. Ali na primer, što se tiče rijalitija, ne kao zvezda, ali da budeš prepoznatljiv – rekao je on, pa nastavio:

-U Novom Sadu sam uvek bio prepoznatljiv lik. Specifičan sam bio. Onda je David ušao u rijaliti, pa sam hteo i ja da se oprobam.

Kako se osećaš sada i šta vam je kao porodici donela ova pobeda?

-Ova pobeda nas je spojila. Eto, mediji su čudo. Zbog medija smo se razdvojili, a sad smo se i spojili uz pomoć medija.

Nakon svega što se dogodilo, da li si očekivao pobedu?

-Rekao sam da sam očekivao jer jedini kontakt sa publikom sam imao preko tih „Zadrugoviziju“, na kojima sam imao skoro svaku pobedu. Naravno, SMS glasanje je najbitniji, tu kad pobediš, znaš da si u samom vrhu glasanja. Poslednje su bile „Karaoke obračun“, tu sam imao više pobuda koje su mi dale samopuzdanje da budem siguran da me ljudi podržavaju. To sam video i napolju, stvarno imam veliku podršku, a unutra imaš momente i misliš da te niko ne podržava – priča Dejan, pa otkriva kako se osećao na samom kraju, kada je ostao pored Dalile:

-Nisam se zamislio, svi su me pitali kako mi je bilo, mi smo tamo živeli deset meseci. To što je ona stajala pored mene na kraju nije ništa promenilo, jer nije moglo da se desi da ona pobedi. Publika u studiju je vikala moje ime, i da nisam pobedio, meni je to ostalo urezano u pamćenju, ne znam kome je tako nešto moglo da se dogodi, samo nekom ko je imao ozbiljan kontakt sa narodom. Povezao sam se narodom, sreo sam baš neku ženu koja je zaplakala kad me je videla – otkriva Dragojević.

Da li razvod doživljavaš kao poraz?

-Zavisi s koje strane se gleda. Poraz jedino doživljam jer sam kroz sve to izgubio kontakt sa porodicom i napravio sam veliku grešku koju čovek može da napravi, ali nekako kad sve upakuješ, obe strane su uključene. Naučio sam dosta toga, sve što sam pretrepo, trebalo je da se desi kako bih se dozvao pameti, ali kad sve pogledam – ne bih ništa promenio. Zato sam nosio onaj sat na kraju oko vrata, sve je vezano za vreme, u pitanju su sekunde.

Da li su ti u tom poslednjem finalnom momentu prolazile slike kroz glavu vaših sećanja?

-Ne! Sve se to nekako prevazišlo unutra, od mržnje do ravne linije, nove emocije, sve je novo… Aleksandra mi je dosta pomogla oko toga, njeno poštovanje mene, ja sam neko ko je težak i ona je trpela dosta toga, izlazila mi je u susret, nekako mi je sve to gurnulo ovo loše na stranu. Totalno sam ravnodušan, moram sad da komentarišem po emisijama, ne radujem se tome, ali šta ću – ističe Dejan.

Da li između tebe i nove partnerke ima nekih promena po izlasku iz rijalitija?

-Ima promena, ali su promene simpatične. Došao sam po nju u Beograd, vozim je kod mene kući, sad vozim nju da ona upozna moje… Imam osećaj kao da nismo proveli šest meseci zajedno. Mi se nismo razdvajali i mislim da je dobro što nismo odmah krenuli u stan nakon izglaska, da se vežemo lancima… Ona ima svoje obaveze, kao i ja, ne gubi ni ona ništa, ni ja, a upakujemo u dan i da se vidimo i da čujemo. Upoznajemo se na neki drugačiji način. Bilo mi je čudno kad sam je vodio ka Veterniku, kao vodim devojku kući, kad sam to radio, pre sto godina… Rijaliti mi je doneo samo dobre stvari, mogu da kažem da sam danas totalno druga osoba, i fizički i psihički. Što se tiče određenih stvari u rijalitiju, sve bih isto uradio. Čudni su ljudi, guraju te da se boriš za ljubav, da se dokažeš, pa mi je krivo što sam porodicu gurnuo – zaključuje Dejan.

Izvor: pink.rs

BONUS VIDEO:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner