„RODITELJI SU DOLAZILI POTPUNO U MODRICAMA, IZUDARANI OD STRANE SVOJE MALOLETNE DECE“ Poslušajte iskustvo specijalnog pedagoga u „Malim stvarima“
Deca tuku roditelje
Navikli ste da emisiju „Male stvari“ možete pratiti nedeljom od 12 sati.

Ovonedeljni gosti Snežane Dakić biće specijalni pedagozi Nataša Andonovski i Nikola Drobnjak. Oni će govoriti o tome zašto dolazi do vršnjačkog, porodičnog i elektronskog nasilja, ko su najčešće žrtve i kako možemo da sprečimo nasilje.
„Za elektronsko nasilje postoji jedna velika specifičnost. Svi mogu biti žrtve nasilja“, rekao je Nikola Drobnjak.
Postavlja se pitanje o socijalnoj službi, a Drobnjak ističe da je, ukoliko se postupa na pravi način, moć te ustanove je velika.
Deca tuku roditelje
Sa druge strane, Nataša Andonovski je pričala neke detalje iz svog iskustva.
„Imala sam situacije gde su roditelji dolazili potpuno u modricama, izudarani od svoje maloletne dece“, rekla je Andonovski.
Pogledajte najavu emisije:
View this post on Instagram
Pre premijere nove, podsetite se prethodne emisije.
U proteklom izdanju gostovale su Jovana Hiesmayr, kouč i pisac, i Aleksandra Maksimović, stručnjak za fasciju i biomehaničko tkivo.
Jovana Hiesmayr pričala je, između ostalog, o značaju ženskog reproduktivnog organa. Detaljnije u nastavku:
Hypetv.rs V.M.
Pratite nas!

Novosti
Ana Nikolić će 21 novembra 2025. godine nastupiti u sarajevskoj dvorani „Skenderija“! Publiku očekuje spektakl za pamćenje, jer je poznato da Ana svuda pravi nezaboravnu atmosferu. KARTE PRONAĐITE KLIKOM OVDE.
Takođe, u Skenderiji, tri nedelje ranije, 1. novembra nastupaju takođe velika imena. Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić pokazaće tada koliko su veliki.
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.