Kao bomba je nedavno odjeknula vest da se pevač Darko Filipović posle dvanaest godina braka razvodi od supruge Jasmine, a sada su i komšije progovorile o paru koji je odavao utisak da je jedan od najskladnijih na estradi.

Ekipa Kurir televizije posetila je kraj Darka Filipovića u želji da od komšija sazna nešto više o bivšoj zvezdi Granda. Pevač se pre nekoliko godina posvetio drugačijem životu i estradu stavio u drugi plan, a kako tvrdi, do razvoda je došlo zbog toga što ga je „supruga varala s njegovim prijateljem“.
Darkove komšije kažu da pevača ne viđaju od kada je njegova supruga Jasmina s detetom napustila porodični dom. Kažu da vreme uglavnom provodi u svom stanu u Grčkoj, gde inače ima apartmane koje izdaje, a u Beograd dolazi povremeno zbog obaveza.
U kraju u kojem živi u Beogradu stanuju i njegove kolege Milan Dinčić Dinča, Sale Tropiko, Nemanja Stevanović i Pavle Dejanić kojeg je ekipa Kurira srela dok je šetao sina, a za kolegu ima samo najlepše reči.
„Darko je divan komšija i divan kolega, ali moram da priznam da ga jako dugo nisam video, jedno pet, šest meseci. Sve najlepše mogu o njemu da kažem, a i radili smo zajedno„, rekao je Pavle.
BONUS VIDEO:
hypetv.rs




