Background adbanner
calendar

Petak 11. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
RECEPT ZA NAJBOLJU GRČKU SALATU: Jedan sastojak svi u Srbiji dodaju, a samo joj kvari ukus OŽIVITE UVELO CVEĆE UZ POMOĆ OVOG TRIKA: Baštovani koriste rastvor od 1 sastojka iz kupatila, biljke se oporave preko noći SVAKI DAN PIJETE JOGURT? Evo da li je to zdravo i šta on radi vašem organizmu! BRED I ANĐELINA ZARATILI KAO NIKAD PRE! Novi skandal bivši ljubavnika – niko ne popušta, evo o čemu je reč! TUGA U DOMU JELENE GOLUBOVIĆ! Bivša učesnica potpuno SLOMLJENA: „Još je nisam sahranila, obilazim je i pomazim“ PROMENA REŽIMA RADA JAVNOG PREVOZA Izmena na ovim linijama! EVO ZBOG ČEGA DA SE KLONITE ŠKOPRIJA! Ovo su njihove najgore OSOBINE koje će vas DOKRAJČITI DOTAKLA DNO: Ena Čolić masirala Peji noge, molila za ljubav – USLEDIO HLADAN TUŠ! OVAKO IZGLEDAJU ĆERKA I ZET MIRE ŠKORIĆ! Isplivale fotografije sa svadbe – bave se više nego odgovornim poslom LUKA VUJOVIĆ KRIJE MRAČNU PROŠLOST?! Loše mu se piše ako pojedini ljudi PROGOVORE EVO KAKO IZGLEDA DEVER GOCE TRŽAN! Dve godine je stariji od Raše, nikada se ne pojavljuje u javnosti i radi kao specijalista vaskularne hirurgije! (FOTO) ENA ČOLIĆ JECA NA SAV GLAS! Hitno napustila SVE, nije mogla više da izdrži, stravične scene PEVAČ ED ŠIRAN OTVARA IZLOŽBU U LONDONSKOJ GALERIJI Prihod od prodaje slika biće doniran u humanitarne svrhe NINA BADRIĆ ZAVRŠILA NA SUDU! On je prijavio zbog kletve, pevačica nemoćna: „Osećala sam se jadno, bedno i prljavo“ OBAVEZNO SE PREGLEDAJTE! Ovaj test koji otkriva da li ste u riziku da dobijete smrtonosni karcinom kože „KAŽEŠ MI ZA STOLOM PI*KO“ Marko Stefanović ponizio Sanju za SVA VREMENA, ona dotakla PONOR: „Mislila sam da ti je lepo“

FRKA NA ESTRADI! Dara Bubamara šokirana zbog krađe pesme! Za sve krivi Slobu Radanovića?!

Objavio: RHT
29/03/2024 11:47 AM

Dara napravila frku

Sloba Radanović navodno je „ukrao“ pesmu koju je pevačica Dara Bubamara snimila sa Željkom Nikolićem.

Foto: Hypetv

Kako se dalje navodi, Željko je kupio pesmu direktno od Marine i Raleta, ali je ipak dospela u ruke Slobe Radanovića. Dara Bubamara se tim povodom odmah oglasila. Kako pevačica tvrdi, tu pesmu su kupili još 2021. godine.

foto: instagram/printscreen

Dara napravila frku

– Šokirana sam, juče me zvao Željko Nikolić u vezi sa tom pesmom. Odakle Sloba da peva tu pesmu? Mene je lično Marina zvala 2021. i rekla mi: Molim te dođi da otpevaš tu pesmu sa Željkom, zove se pesma „Infarkt moje duše“. Ja je poslušam i odem da čujem pesmu, oduševim se i snimam je. Meni je tada otac bio u bolnici i osetila sam taj tekst. Znam da je Željko platio, Marina je lično pravila za mene, sad to neko prisvaja i hvali se da je njegova pesma – rekla je Dara Bubamara za medije.

Foto: Instagram

Željko Nikolić, čija je pesma i koji je platio istu, ostao je bez teksta nakon što je saznao šta se desilo.

Marina je napisala taj poslednji tekst. Ja sam 2021. godine kupio tu pesmu, šokiralo me kad sam video da je moja pesma na Slobinom novom albumu. Nisam se nadao da neko kupljenu pesmu može da proda – rekao je Željko Nikolić.

Dara sigurno ovo neće ostaviti tek tako. Očekuje se dalji rasplet ove situacije.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/J.V./informer

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner