Background adbanner
calendar

Petak 25. Jul, 2025

CITY HYPE! Teodora Toković otkrila kakva je Zlata Petrović svekrva! Ana Ćurčić i Dejan Dragojević okušali sreću u ’Hype zvezdama’! (VIDEO)

Objavio: RHT
09/06/2025 4:10 PM

CITY HYPE

U današnjem izdanju emisije „City Hype“ gledaćete:

Foto: Hypetv/ATA Images

-Ana Ćurčić i Dejan Dragojević okušali sreću u ’Hype zvezdama’!

-Mia Borisavljević o nedavnoj izjavi na temu lepih i ružnih žena kojom je uzburkala javnu scenu!

-Rubrika ’Šuškanja’ i danas se bavi najaktuelnijim vestima sa showbiz scene!

-Pevačica Teodora Toković, snajka Zlate Petrović, priznala nam je šta misli o vezi Peje i Ene Čolić!

-Slušamo Acu Lukasa i pesmu ’Lenka’.

-Dobrodošli u City Hype!

Foto: Hypetv

Spektakularno muzičko takmičenje “Hype Zvezde” već mesecima je glavna tema Balkana. Nakon uspešno održanih audicija širom regiona, 19. i 20 – og maja je konačno na red došao i Beograd.

Naše drage kolege, Dejan Dragojević i Ana Ćurčić rešili da se našale i da se predstave kao učesnici ovog takmičenja.

Foto: Hypetv

Dejan je u šali rekao da dolazi iz Bosne, te da se čitav život spremao za ovu audiciju. Dodao je da ima talenat i da se u njemu krije zvezda, i to baš Hype zvezda.

Ana je izjavila da ceo život želi da peva i da joj je drago da joj je HYPE pružio tu priliku. Dodala je i da peva iz duše, te poručila gledaocima da glasaju za nju kako bi bila prvoplasirana.

Foto: ATA Images

CITY HYPE

Mia Borisavljević važi za jednu od najatraktivnijih domaćih pevačica. Ona je opravdala ovu titulu kada se nedavno pojavila na jednom događaju i sve oduševila svojim izgledom.

Pevačica je izjavila da nisu sve žene lepe, već da „ružne“ žene imaju više samopouzdanja od lepih. Ova njena izjava izazvala je buru u javnosti i naišla na osudu publike.

Foto: Hypetv

Pevačica Teodora Toković nije previše prisutna u medijima, iako je mnogi opisuju kao jedan od najboljih vokala na našim prostorima.

Teodora nam je otkrila zbog čega se povukla u medijsku ilegalu, a otkrila nam je i da radi na novim pesmama i da sprema veliki povratak na muzičku scenu.

Foto: Hypetv

Ona je dospela u žižu javnosti jer je odnedavno u vezi sa Mikijem Dudićem, sinom Zlate Petrović i Hasana Dudića.

Teodora nam je priznala kakva je Zlata svekrva, a prokomentarisala je i vezu između Peje i Ene Čolić!

PROMO EMISIJE:

Ne propustite emisiju “City Hype” svakog radnog dana od 19h samo na Hype televiziji.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/D.R.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner