četvrtak, 18. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • Naslovna
  • VESTI
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » CECA ZARATILA SA MILIJEM USRED EMISIJE I NAPUSTILA SVOJE MESTO: “To je toliko pokvareno i jadno “
JET SETNOVORAZNOSHOWBIZSKANDALVESTI

CECA ZARATILA SA MILIJEM USRED EMISIJE I NAPUSTILA SVOJE MESTO: „To je toliko pokvareno i jadno „

14.05.2023
JET SET NOVO RAZNO SHOWBIZ SKANDAL VESTI
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Sukob mišljenja između članova žirija „Zvezda Granda“ česta je pojava, i ovog puta došlo je do sukoba između Cece Ražnatović i Aleksandra Milića Milija.

Foto: Printscreen/Youtube

U takmičenju su nastupili Aleksa Šuković i Sara Milivojević, a takmičarka je zasluženo osvojila 6 glasova i obezbedila direktan plasman u sledeći krug.

Kandidatkinja je, inače, vraćena odlukom produkcije, koja se pokazala mudrom, kako je potvrdila i njena mentorka Ana Bekuta.

Međutim, kandidat iz tima Cece Ražnatović je imao samo jedan glas manje i morao je da potraži prolaz u šesti krug u baražu.

Producent Aleksandar Milić Mili je izrazio oduševljenje nastupom druge takmičarke i istakao da je on fan njenog pevanja još od ranijih krugova.

– To je nešto što mi nemamo i ti to izvodiš i energetski i dinamički tačno kao treba. Pogađaš u centar sa tim tvojim osmehom i epohom u celom izvođenju – rekao je Mili, a u vezi sa nastupom prvog takmičara se složio i naglasio i da je imao nekih grešaka, potencirajući pevanje u gornjim lagama, u kojima kandidat ima visinu, ali ne i pravu boju.

Foto: Printscreen /Instagram

– Mislim da vi na drugaiji način doživljavate kandidata. Ja ga doživljavam ovako, obo nije skaradno, ovoje možda čak preporuka. Ti si fantastičan pevač. Izgledom, glasom nenametljivošću za neki skupi hotel da pevaš ručak kad dođu neke žene u pedesetim godinama, da pevaš za veliku lovu. Ima ljudi koji nisu za a-bu-dža-bu. Ti si Hulio Iglesias – rekao je Bosanac i dodao:

Viki je dodala da je za Bosanca preporuka starački dom, a Popović je upitao:

– Preporuke je to i za Svetlanu posle 14. juna? – upitao je Saša, a Bosanac je dodao da su oni već u staračkom domu.

– Mi ćemo nazvati ovo „Zvezde Granda – starački dom“ – zaključio je Saša Popović i rekao:

– Da čujem Svetlanu!

Ceca je napustila svoje mesto:

– Da se nosite bre! – rekla je Ceca i objasnila:

– Znala sam da će biti ovakav ishod glasanja, znala sam da Mili neće dati glas. To je tako pokvareno, to je toliko jadno – rekla je Ceca, a Mili je takođe ustao sa svog mesta.

Ceca Ražnatović je pohvalila svog takmičara, ali nije bila zadovoljna odlukom žirija. Kako se čini, posebno ju je iznerviralo to što je Milić imao drugačije mišljenje o njenom takmičaru.

– Da li ćeš ti da pevaš gospođama u godinama ili klinkama, to će publika odlučiti. Ovo su jako ružni i maliciozni komnetari. Mislim da si oštećen za glas – zaključila je Ceca poručivši članovima žirija da su kompleksaši.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Blic.rs)

OZNAKE:Aleksandar Milić MiliCeca RažnatovićSUKOBZvezde Granda
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava ĆERKA POZNATOG HOLIVUDSKOG GLUMCA POTVRDILA DA JE U VEZI SA DEVOJKOM: Objavila fotografiju na kojoj se ljube
Sledeća objava DRAGIĆ I SANA POTVRDILI KRAJ: Raskinuli pa se počastili gnusnim uvredama (VIDEO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

Sombor organizuje besplatan prevoz građana na vojnu paradu „Snaga jedinstva“ u subotu

ESTRADNI RATOVI BEZ KRAJA! Skandali koji traju decenijama, OD UVREDA DO SUDSKIH PROCESA!

„KOLEGAMA NIKADA NISAM NAPLATIO PESMU!“ Željko Vasić nikad iskrenije o ESTRADI! (VIDEO)

„MUVALA ME JE, LAJKOVALA SVE SLIKE“ Ena Čolić šokirala prljavštinama o Mini Vrbaški: „Peju je molila da spavaju“

STARLETA U AKCIJI! Stanija raspisala konkurs, Asmin u suzama!

GOST IZ AMERIKE NA VOJNOJ PARADI: Predsednik Vučić otkrio detalje!

Ne propustite

DRUŠTVOVESTI

EVO KADA POČINJE NOVA AKADEMSKA GODINA NA FAKULTETIMA! Izdat poslednji rok

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZVESTI

NAKON 13 GODINA DONELI ŠOK ODLUKU! Otkriveno šta se zapravo dešava u odnosu Goce Tržan i Raše Novakovića

Vreme čitanja 2 min.
JET SETVESTI

PRINCEZA KEJT MIDLTON ZASENILA MELANIJU SPECIJALNOM KRUNOM NA GLAVI! Dok je na ušima imala minđuše kraljice Elizabete!

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

SARA JO PROVOCIRA JAČI POL U TANGICAMA! Pevačica uživa na luksuznoj destinaciji, sve oči UPRTE U NJU (FOTO)

Vreme čitanja 1 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?