Background adbanner
calendar

Petak 11. Jul, 2025

BURNI RASKID BEBICE I TEODORE! Hitno se oglasila njena majka Slavica pa žestoko oplela po Macanoviću

Objavio: RHT
12/04/2024 1:15 PM

Burni raskid

Nakon jučerašnjeg burnog raskida između Teodore Delić i Nenada Macanovića Bebice, hitno se oglasila njena majka. Ona je odlučil da kratko da svoj sud na celu situaciju i prokomentariše raskid svoje ćerke.

foto: rintscreen/youtube/zadrugaofficial

Što se tiče raskida, on je nju mesecima terorisao. Patološki je ljubomoran, ona se njemu pravdala, ali ona kada preseče presekla je. Džabe što sam ja planirala da budem i baka i što sam volela da oni budu zajedno. Ona kada preseče, presekla je. Ona je koketa, ali ja sam gledala ništa sa Gačićem nije imala, ali on je mnogo ljubomoran. On stalno kad mu smeta smeje se, ali ona kad završi tu je kraj. Gledala sam juče kad je bacala i lomila, mnogo sam se potresla i plakla sam da se ne poseče. Ono za krevet što je pričao to je jako ružno, kao da je on doneo krevet – rekla je majka Teodore Delić.

Ona je onda prokomentarisala i da li smatra da postoji mogućnost da dođe do ponovnog druženja i nečeg više između Teodore i Gačića.

– Ona se ponašala kao baba na žurkama,. Samo je stajala pored aparata, ja se nadam da će sad da igra da se druži, da će da bude komentator. Ona pored njega nije mogla da komentariše, sada se nadam da će komentarisati, a sa Gačićem mislim da neće biti ništa više od druženja. Ako bi ona ušla u neki odnos, ja bih svaku njenu vezu podržala ali ako bi stupila sa njim u vezu podržala bih jer je to njen izbor – rekla je majka Teodore Delić.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/pink/J.V.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner