Background adbanner
calendar

Sreda 9. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DŽENIFER ANISTON NAŠLA NOVOG DEČKA! Bavi se više nego zanimljivom profesijom, a njegovim izgledom su svi OPČINJENI (FOTO) DUVA „PROMAJA“ U ODBRANI! Zvezda remizirala protiv drugoligaša u Austriji! NOVA TUŽBA ZA PAF DEDIJA NAKON SUĐENJA! Muškarac ga optužuje za uznemiravanje: „Video sam ga kako se samozadovoljava, gurnuo mi je..“ NIKOLA ĐURIČKO DANAS PROSLAVLJA ROĐENDAN! Mnogi će se iznenaditi kada vide koliko godina je NAPUNIO VANREDNE MERE ZBOG VIŠE OD 1.000 POŽARA NA DEPONIJAMA Država uvodi dežurstva i zabrane pristupa UNA ČOLIĆA UHVAĆENA SA 10 GODINA STARIJIM DEČKOM! Pokazala kako uživaju na Brionima! (FOTO) NAJBOLJI UBEDLJIVO DO POLUFINALA! Siner BRUTALNO zapretio Srbinu! RODITELJI ANELI I LUKE ZARATILI NAKON NJIHOVOG RASKIDA! Rijaliti se vodi i napolju: „Dok sam nosio opanke, ona je trčkarala bosa oko groblja!“ SVE SE VIDI! Milica Jokić izbacila VRELE FOTKE, do sad je niste videli u OVAKVOM IZDANJU (FOTO) SRBIJA OBARA REKORDE! Jedina zemlja koja od 2011. neprekidno kupuje zlato, REZERVE NA ISTORIJSKOM MAKSIMUMU NAKON PRIČE O RAZVODU, KATARINA I DARKO SE OGLASILI! Rešili da stave tačku na sve spekulacije – ovo je istina! PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA ČETVRTAK 10. JUL 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “MLIN SA MEMOM” od 22 časova! PRODUKCIJA NAMEŠTA POBEDU OVOJ RIJALITI UČESNICI! Voditeljka joj dala INSTRUKCIJE uživo u programu – ovo je GREŠKOM EMITOVANO (FOTO) ANĐELA SLALA PRVATNE SNIMKE OŽENJENOM CRNOGORSKOM BIZNISMENU?! Njegova žena ih objavila kao osvetu! (FOTO) „NIKADA NE POŽELI SREĆU ONOME OD KOGA SE RASTAJEŠ – MOŽDA TI UZME TVOJU!“ Dušica Grabović otvoreno o bolnim istinama i opraštanju „Monah mi je rekao nešto što nikada neću zaboraviti… I bio je u pravu!“ SKANDALOZNO OGLAŠAVANJE BIVŠEG DEČKA ANĐELE ĐURIČIĆ! Tvrdi da poseduje njihove zajedničke INTIMNE SLIKE: „Ona je sve obrisala, ali sam ih ja vratio“

BRITANIJA SE TRESE: PRINC HARI “ PLAŠIO SAM SE ZA BEZBEDNOST MOJE PORODICE…“

Objavio: RHT
08/12/2022 1:30 PM

Danas je dan za premijeru Netflikosove serije „Hari i Megan“, emituju se prve tri epizode. Novi udar na britansku kraljevsku porodicu, kako je najavljivan ovaj dokumentarac, počeo je bombastičnim izjavama. Dvor kaže da neće gledati seriju, koju danas prati cela planeta.

Foto: Youtube

Prva epizoda počinje podsećanjem na odluku Megan Markl i princa Harija da napuste dvor. Tu su bombastične naslovne strane da podsete na to one koji su možda zaboravili Megzit. A malo je takvih.

Govoreći pred kamerom, vojvotkinja od Saseksa izgleda potišteno dok sedi u košulji, farmerkama i sa peškirom na glavi.

„Moj posao je da zaštitim svoju porodicu“, kaže i priča o „količini mržnje koji je izazvan u poslednje tri godine naročito protiv njegove supruge i sina“, rekao je Hari i dodao da je generalno zabrinut za bezbednost svoje porodice“.

„Ne znam ni odakle da počnem“, kaže Megan i poručuje da samo želi da pređe na drugu stranu. „Ne znam više šta da kažem“. Nakon ove rečenice vojvotkinja od Saseksa se rasplakala.

Prva epizoda traje jedan sat. U uvodnoj sekvenci, vojvoda i vojvotkinja kažu: „Niko ne zna punu istinu. Znamo punu istinu“, pre nego što Hari dodaje: „Svako u mojoj situaciji bi uradio potpuno istu stvar“.

Opisujući ranu fazu njihove romanse, vojvoda kaže da su se oboje „žrtvovali“ da bi bili zajedno, prenosi „Dejli mejl“:

Dok su kralj i kraljica supruga jutros doručkovali u svom domu, a princ i princeza od Velsa bave se školskom trkom, kraljevski obožavaoci, komentatori i britanski mediji će pomno gledati prve tri epizode kontroverzne serije.

Prijatelj blizak kraljevskoj porodici naglasio je da se situacija tiče „pravih ljudi“ i da je u pitanju „velika doza tuge“.

Zaista je važno zapamtiti da su to stvarni ljudi. Ovo nije sapunica. Oni su ljudska bića i porodica i ima mnogo tuge“, rekao je prijatelj.

Izvor: Blic Žena

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner