Background adbanner
calendar

Četvrtak 21. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
RECEPT ZA DOMAĆE KOLAGEN: Zaboravite skupe tretmane, potrebna vam je samo SUPA! SA ZELENIM ČAJEM TROŠITE KALORIJE I DOK SE IZLEŽAVATE: Čudesan trik za mršavljenje! SLAVNI REČNIK UVRSTIO REČI „ŠKIBIDI“ I „DELULU“ Internet kultura sve više menja jezik KIM KARDAŠIJAN I BJANKA ĆENSORI: Kada moda prestaje da bude odeća i postaje spektakl! PEVAČICU TUKAO OČUH, A SA MAJKOM NIJE RAZGOVARALA OD 14. GODINE! U emisiji sve priznala! (VIDEO) OVE NAMIRNICE SU PRIRODNI LAKSATIV: Ako ih budete redovno koristili, rešićete se zatvora zauvek! ZAŠTO NIKOLA JOKIĆ NIJE BIO NA TRENINGU SELEKCIJE?! Za ovo postoji i razlog! “MENI NIKO NE MOŽE DA ZABRANI DA PEVAM! KRISTIJAN GOLUBOVIĆ JE KROMANJONAC” Mišel Gvozdenović bez dlake na jeziku u emisiji “ShowBLIZ” o Golubovićevoj pobedi u rijalitiju “Sramota!” DOKTORI UPOZORAVAJU! Nepravilna upotreba OVE NAMIRNICE može da dovede do ozbiljnih komplikacija „ZBOG VERIDBE SAM DOBIO KAZNU OD 50.000“ Luka Vujović progovorio o prosidbi sa Aneli! DEFINITIVNO SE SNIMA SERIJA O HARIJU POTERU: Predviđeno sedam sezona – za svaku knjigu po jedna! (FOTO) ĐINA DŽINOVIĆ UŽIVA U GRČKOJ: Sve pršti od luksuza, a društvo joj pravi MISTERIOZNI MUŠKARAC! (FOTO) U OVOJ RASKOŠNOJ KUĆI ŽIVI GOCA TRŽAN SA MUŽEM I ĆERKOM! Dvorište, muzički studio, biblioteka – sve skockano kao iz kataloga! (FOTO) EKSKLUZIVNE FOTKE IZ ABU DABIJA! Marijana Zonjić ZA HYPE TV POTVRDILA VERIDBU: Evo čime se bavi njen muškarac! (FOTO) „MOJA OTADŽBINA“ Emina Jahović došla u Srbiju, pa se odmah oglasila! (FOTO) LEPA LUKIĆ JAUČE OD BOLOVA! Stanje je neizdrživo, a postoji i video dokaz!

„VREME SAM PROVODIO SA MONASIMA!“ Lečić dobio monašku odoru u Hilandaru, da li je spreman za novo poglavlje u životu?!

Objavio: RHT
10/11/2024 6:43 PM

„VREME SAM PROVODIO SA MONASIMA“

Branislav Lečić izaziva pažnju medija svojim ponašanjem, izjavama, a jedna od njih je bila posebnop zapažena.

Foto Hype TV

Glumac ističe u intervjuima kako je posvećen Bogu, a opisao je i svoje iskustvo od pre 30 godina.

U Hilandaru bih mogao da provedem ceo život, siguran sam u to. Tamo sam dobio svoju monašku odoru, radio sam u vinogradu i u kuhinji, pripremao drva…“, istakao je Branislav.

„VREME SAM PROVODIO SA MONASIMA“

Došao sam u Hilandar s ambicijom da tamo ostanem duže vreme. Nisam mogao da predvidim koliko, ali sam dobio odobrenje beogradske patrijaršije da ne budem turista nego jedan od iskušenika. Vreme sam provodio s monasima, nisam izlazio iz njihovog kruga. Tada sam imao 33 godine, to je bilo pet godina pre nego što sam se oženio prvom suprugom“ izjavio je Leka.

To je duhovno mesto pravoslavne vere kojoj mi pripadamo, zato sam otišao u Hilandar. Pošao sam od toga da izučavanje duhovnosti mora da počne od mesta gde ste rođeni. Ja sam rođen u Srbiji, ona je moja majka, zemlja koju volim i pripada korpusu pravoslavne religije. Zato sam morao da odem na sva ta sveta mesta kako bih osetio tu njihovu energiju. Hilandar je mesto gde bih mogao da provedem ceo život, siguran sam da bih mogao da živim monaškim životom„, naglasio je glumac.

POVUKAO TUŽBE PROTIV ANĐELE

Podsetimo, Lečić je nedavno ekskluzivno za HYPE TV rekao kako više nije na sudu sa koleginicom Anđelom Jovanović, koju je tužio pre izvesnog vremena jer je odbila da deli kadar sa njim uz šokantne reči.

Odustali smo od svake tužbe koju smo podneli moj advokat i ja. To sam uradio po nagovoru moje ćerke. Govorim o tužbi protiv Anđele Jovanović, a tužbe protiv Danijele Štajnfeld i dalje stoje”, izjavio je Branislav i otkrio da je na ovu odluku uticala i njegova ćerka, takođe glumica, Ana Lečić.

Hypetv.rs V.M./Kurir.rs

BONUS VIDEO:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner