„BOLESNICI IZMIŠLJAJU RAZLOGE..“ Prvo oglašavanje Jelene Karleuše nakon NOVOG GAŠENJA NALOGA NA INSTAGRAMU!
„BOLESNICI IZMIŠLJAJU RAZLOGE..“ Prvo oglašavanje Jelene Karleuše nakon NOVOG GAŠENJA NALOGA NA INSTAGRAMU!

Pre nekoliko dana Jelena Karleuša napravila je novi Instagram profil koji je u rekordnom roku zapratio veliki broj fanova.
Pop divu zapratile su i domaće i strane javne ličnosti. Njene fotografije su brojale hiljade lajkova a opet preko noći ugašen je i njen novi profil.
Sada se ona oglasila „Iks“ mreže otkrivši šta se dogodilo:
„BOLESNICI IZMIŠLJAJU RAZLOGE..“ Prvo oglašavanje Jelene Karleuše nakon NOVOG GAŠENJA NALOGA NA INSTAGRAMU!
Novi account je disabled zato sto je otvoren sa istog maila kao i prethodni banovani. Sistemski bug koji ću nadam se rešiti. Ako ne, otvorićemo novi🤷🏼♀️ Postavljam ovo samo da bolesnici ne bi izmisljali razloge pic.twitter.com/JJXO5OxVdr
— Jelena Karleuša (@karlinbich) June 5, 2025
– Novi profil je obrisan zato sto je otvoren sa istog mejla kao i prethodni, banovani. Sistemski bag koji ću nadam se rešiti. Ako ne, otvorićemo novi. Postavljam ovo samo da bolesnici ne bi izmisljali razloge – istakla je pevačica.
Kako su domaćo mediji ranije prenosili, pevačica ima u planu da tuži kompaniju „Meta“ zbog gašenja njenog Instagram profila.
Dodala je i da će, bez obzira na ishod, „ostati gorak ukus u ustima“ zbog višegodišnje borbe s različitim oblicima represije i nepravde.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.