Background adbanner
calendar

Utorak 8. April, 2025

BIVŠI ZADRUGAR IPAK PRIJAVIO POLICIJI DA JE PRETUČEN! Stefan nakon brutalnog premlaćivanja doneo momentalnu odluku

Objavio: RHT
23/11/2023 12:35 PM

Vest da je bivši zadrugar Stefan Mihić navodno nasamaren u stan i pretučen, sve je šokirala.

foto: privatna arhiva

Rijaliti učesnik zadobio je brojne telesne povrede, a kako nam je naveo njegov otac naprslo mu je i rebro i slomljen nos. Stefanov otac tvrdi da mu je sina drug pozvao u stan i da se potom desio nemili događaj, a iako nam je juče tokom dana rekao da oni slučaj neće prijavljivati policiji, desio se obrt.

Naime, kako nezvanično saznajemo, Stefan je slučaj ipak prijavio policiji.

Slučaj je prijavljen policiji i ona, u saradnji sa Drugim Osnovnim Javnim Tužilaštvom radi na rasvetljavanju ovog slučaja kao i prikupljanju dokaza – rekao je izvor.

Podsetimo, Stefanov otac juče u toku dana oglasio i otkrio u kom se stanju njegov sin nalazi.

Stefan je hitno primljen u Urgentni centar. Ima dosta povreda, strašna stvar se dešava u našem društvu. Ima povrede glave, arkada je ušivana. Rebra su neka pukla, a neka naprsla. Zbog udaraca oštećen je i bubreg, ima unutrašnje krvarenje, još se odlučuje da li će biti operacije. Prati se stanje, nos mu je napukao – rekao je vidno uznemiren njegov otac.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs/alo.rs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner