Nataša Pavlović juče je upravo od novinara dnevnog lista Alo! saznala za smrt Marka Živića, svog bivšeg supruga, koji je u 49. godini izgubio bitku s koronom.
Ona juče nije bila u mogućnosti da kaže neštio više o njemu, ali je danas odlučila da mu se obrati i na svom profilu objavila Markovu fotografiju na kojoj je nasmejan.
https://www.instagram.com/p/CVDInLysg9A/?utm_source=ig_web_copy_link
Tekst koji je objavila najbolje opisuje njihov odnos koji je bio krajnje prijateljski:
– Htela sam neke ozbiljne da stavim, ali ti si izabrao ove. Kada bi i sam osmeh odlučio da se povuče, ti si ga terao da radi prekovremeno. Tamnu i tešku stranu sveta farbao si u najdrečavije boje. Boje koje si sam izmišljao. Boje koje su kao magnet privlačile sve u tvojoj blizini. To je talenat veći od glume, veći od svake umetnosti. Verujem da će Kruševac s ponosom dodeliti tvoje ime nekoj kulturnoj ustanovi, baš kao što si ti s ponosom stalno pričao o njemu.
Pozdravi Svetu i Bilju, zagrli Čilija. Ako treba da se popravi klupica, tata je tamo. I smej se sa Šimetom, da te čujemo do Pakova. Jajop Bibi – napisala je Nataša i raspakala mnoge.
https://www.instagram.com/p/CAYHfrRpdLY/?utm_source=ig_web_copy_link
Inače, Nataši je pre mesec dana preminuo i otac, te je Marku u poruci poručila da će gore sresti i njenog tatu.
AUTOR:ALO.RS/HYPETV.RS